Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-01-2005
СПЕЦКОР: Якби президентом став Янукович (фентезі)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106916084.html

- Ще ніколи до сьогодні українська столиця не знала такого напливу кримінального елементу: представники як організованої, так і не дуже, злочинності зі всього світу з’їхалися сюди, аби привітати з інавгурацією свого побратима, новообраного президента України Віктора Федоровича Януковича, який для когось з них є колегою по тіньовому бізнесу, для когось – людиною, про яку багато чули та ще не мали спільних справ, але для всіх однаково - безперечним авторитетом, що заслужив шану й повагу самим своїм життям, – урочисто піднесенно веде живий репортаж з Хрещатика кореспондент Першого Національного. – І це й не дивно, адже на слизьку стежку-мережку Віктор Федорович став ще у ранній юності і дотепер не схибив зі свідомо, раз і назавжди обраного ним життєвого шляху, не зрадив сповідуваним ним світоглядним принципам.

- Живучи “за понятіямі”, майбутній президент України досяг чимало визначних результатів: двічи побував за гратами, був близький до того, аби зробити і третю “ходку”, але не судилося; не полишав Віктор Федорович зв’язків з кримінальним світом і перебуваючи на волі та зробив блискучу кар’єру, що призвела його аж до найвищого державного посту, - гордо рапортує, продовжуючи тему, журналіст ТРК “Україна”. – На таке спроможна лише по-справжньому сильна, наполеглива, цілеспрямована особистість. Не цурався Віктор Федорович, коли це було потрібно для досягнення бажаного результату й застосування фізичної сили до підлеглих: кому носа розбити, кому щелепи розтрощити, або просто синцями обличчя прикрасити. Чим не достойні приклади для простих українських хлопців, яким спаде раптом на думку піти дорогою Хама до президентства.

- Среди понаехавшей со всего мира «братвы» конечно же, самая многочисленная делегация – из России: пожалуй, нет такой мало-мальски значимой организованной преступной группировки, которая не была бы представлена на официальных праздничных мероприятиях, посвященных церемонии инаугурации Виктора Федоровича, - с неподдельным энтузиазмом подхватывает эстафету телемарафона корреспондент «Интера». – Особо почетное место здесь по праву принадлежит знаменитым «солнцевским».

- Одначе, було б несправедливо дорікати новообраному президенту в жорсткій орієнтації на розвиток виключно російського вектору у запровадженні послідуючого зовнішньо-політичного курсу країни, - розмірковує аналітик телеканала “1+1”. – Адже серед прибувших до Києва посланців міжнародних організованих злочинних угрупувань – представники провідних мафіозних сімей і кланів Італії, США, Японії, Колумбії та багатьох інших країн. Як то мовиться, “все «козы-ностры» и «якудзы» в гости к нам…» Ці та інші фактори можна вважати запорукою того, що Україна, не замикатиметься на розвитку й поглибленні партнерських відносин лише з Росією та СНД, а буде відкритою для тісної, плідної співпраці зі всією міжнародною злочинною спільнотою.

- З добре поінформованих джерел, наближених до керівництва виборчого штабу переможця президентських перегонів, стало відомо про те, що незважаючи на урочистості, під час святкувань на спеціально організованому для цього всеукраїнському східняку буде здійснено остаточний розподіл сфер впливу у стратегічних галузях народно-господарського комплексу країни між вітчизняними фінансово-промисловими угрупованнями, які мають всі ознаки злочинних формувань, пропорційно їхньому внеску у фальсифікації, котрі й забезпечили перемогу Януковича на виборах, - інформує ведуча випуску новин ICTV. - Щодо запланованих перемовин із представниками міжнародних злочинних кіл, то тут йтиметься про досягнення відповідних угод з низки питань, які зокрема, стосуються тіньових експортно-імпортних операцій, відмивання брудних грошей у фінансово-банківських установах, незаконного обігу наркотичної сировини, а також торгівлі так званим живим товаром.

З повідомлень інших інформаційних агенцій Україна і світ дізнаються про те, що:

“ В Палаці “Україна” з нагоди інавгурації Віктора Януковича відбувся концерт, в якому взяли участь Іосіф Кобзон, Ян Табачник, Боріс Моісєєв, Вєрка Сєрдючка, Гарік Кричевський, Міхаіл Шуфутінскій, Ді джей Шнур, гурт “Лесоповал” та інші виконавці. Також прозвучали окремі фонограми Міхаіла Круга, зокрема «Владимирский Централ». Ця пісня викликала в зали особливо зворушливу реакцію, а тому була проспівана хором, стоячи…»

“Серед можливих перших законодавчих ініціатив команди Януковича – проект, за яким блатній фєнє надається статус офіційної... Одночасно в кадровій політиці при формуванні виконавчих органів влади як в центрі, так і в регіонах, пріоритет буде віддаватись особам, що пройшли сурову школу життя в місцях позбавлення волі, теперішнім кримінальним авторитетам. При цьому засуджені, що відбули більший термін покарання, відповідно претендуватимуть на більш вищу посаду у порівнянні з тими, в яких термін ув’язнення був меншим”.

“За повідомленням Київського УМВС в день інавгурації Віктора Януковича в столиці України зареєстрований різкий спалах злочинності. Так, кількістьз випадків дрібного хуліганства зросла майже втричі у порівнянні із середніми показниками за день. Значно більше ніж звичайно було зафіксовано й нападів на громадян з метою заволодіння їхнім особистим майном. Особливою популярністю серед правопорушників користувались шапки й гаманці звичайних перехожих. Постраждалі ідентифікують нападників як прихильників новообраного президента: про це, за їніми словами, свідчать біло-голубі стрічки на рукавах бешкетників, використання ними брутальної лайки та алкогольне сп’яніння, а також характерний донецький акцент. Тим часом, сам Віктор Федорович оголосив про дострокову амністію всім особам, викритим за скоєні злочини, незалежно від іхнього ступеню тяжкості...”

Слава Богу, що такі жахи – лише в уяві, а не в українському сьогоденні. Проте загроза саме такого розвитку подій була не такою вже й примарною. Те, що наш народ став на перешкоді цьому, робить честь для України перед лицем всього Світу. Тож нехай і надалі сяє на всі континенти Помаранчеве Сонце, що зійшло над Україною, несучи людям всепереможні світло, тепло, добро.

СПЕЦКОР - авторський сайт Олексія Мазура

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106916084.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua