Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-01-2005
Стeпан Хмара: Я пeрeконаний, що Роман Бeзсмeртний нe бажав пeрeмоги Віктори Ющeнку

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106919646.html

У відповідь на ту ”метушню”, яка розпочалася довкола призначення Юлії Тимошенко Прем”єр-міністром народний депутат Степан Хмара розповсюдив заяву, у якій сказав:

“Мене не дивує те, що на Юлію Тимошенко розпочалися гострі нападки і всередині держави і з поза її меж. Я впевнений, що будуть і інші спроби підірвати авторитет Юлії Володимирівни, і таким чином нанести превентивний удар по Президенту України Ющенку, аби застерегти його від радикальних реформ”.

Зовсім не здивували мене і постійні випади проти Юлії Тимошенко пана Романа Безсмертного. Я знаю, що це працьовитий і здібний хлопець, але цинічний і підступний. Людина, для якої така категорія, як мораль взагалі не існує. Перш ніж закидати щось комусь, то Роман би повинен пам’ятати, як він служив Кучмі і як по блюзнірськи виглядали його вчинки в розпал касетного скандалу, коли навіть вірні соратники Кучми були деморалізовані і не сміли так безцеремонно вигороджувати Кучму, перед лицем нелюдського вбивства Георгія Гонгадзе. А цей цинік виходив у Верховній Раді і відверто брехав, захищаючи злочинні дії свого патрона і навіть не червонів.

Я переконаний, що Роман Безсмертний звичайно не бажав перемоги Віктору Ющенку. Він чинив шалений опір створенню коаліції “Сила народу”. А я думаю, що кожному громадянину України і сьогодні і вчора було відомо, що самому Ющенкові було б надто складно перемогти. І все-таки ця коаліція була дуже динамічна, дуже сильна і команда Юлії Володимирівни, яка працювала сумлінно, внесла свій вагомий внесок в нашу спільну перемогу.

А нині я впевнений, що наша спільна команда, бо тепер вже ми не ділимо її на дві, приведе Україну до остаточної перемоги. А якісь там Безсмертні чи російські прокурори не завадять, як сказав наш Президент, “рухатися Україні” вперед і вверх”.


Прес-служба Степана Хмари

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106919646.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua