Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-02-2005
"ПОРА!", яка живе і діє: Прощай ЮЩЕНКО?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107252923.html

"ПОРА!", яка живе і діє

Прощай ЮЩЕНКО?

Від Майдан-Інформу: Ці хлопці наближали перемогу над кучмізмом ще тоді, коли в Закарпатті панувала бандитська влада. Були у Мукачеві під час бєспрєдєльних виборів мера, поширювали листівки, проводили акції, їх неодноразово затримували, Віктору Щадею, коли він ночував у друзів (там його і заарештували), підкинули до квартири набої, порушили проти нього кримінальну справу.

Під час помаранчевої революції не нашоукраїнці, а Віктор Щадей постійно був поряд з міліціонерами, які голіруч захоплювали озброєних бандитів на стадіоні “Авангард”. Він був із правоохоронцями у ті страшні години, коли братки намагалися відбити своїх колег, а міліцейське начальство закрило арсенал зброї, підставивши своїх підлеглих під бандитські кулі. Вони телефонували на гарячу лінію Майдану й повідомляли: “В нас лише 10 автоматів, а бандюків у кілька разів більше навкруги, і вони всі озброєні”. На гарячих телефонах “Сили народу” допомоги вони не дочекалися, і ми тоді взяли на себе відповідальність давати їм поради, в т.ч. й пустити автоматну чергу поверх голів, якщо бритоголові наблизяться. І лише народний депутат Євген Червоненко, дізнавшись від нас про ситуацію в Ужгороді, зобов’язався взяти справу під свій контроль та попросив нас передати оточеним міліціонерам і Віктору Щадею, який був з ними, номери своїх двох мобільних телефонів.

Тепер закарпатські нашоукраїнці сміливі. Вони уже ручкаються з бандитами, які “мочили” їх та всіх інших прихильників Віктора Ющенка. І ось уже нова влада обіцяє покарати патріотів, які єдині рішучо виступили проти призначення рекетира секретарем міської ради.Доброго дня, український народе, пише тобі твоя корінна закарпатська частина в обличчі русинів-закарпатців, українізованих мадьярів і помаранчевих словаків. ТАК, нам можна закинути слабкість голосування у першому турі і фальсифікації у другому, але нас не можна позбавити нашої власної участі у "революції помаранчів": з 22.11 до 10.01 ми були разом, і нас багато, та й дотепер не подолати. Ми можемо так писати, бо найближче з усіх українців до кордону з Європою, та й найдовше з нею жили. І ось...

Так сталося що другим яєчним скандалом після героїчного Івано-Франківська став Ужгород, і хоча там був підбитий "Паулюс-Янукович", і то був Сталінград для Януковича з його підшипниками і акумуляторами, то наша закарпатська столиця стала поки що плацдармом за правий берег Дніпра (який захоплений зеками при владі), на якому загинуло чимало борців, аби здобути перемогу за Україну. Але все це алегорії, а життя показує зовсім інше.

28 січня 2005 року, на 5 день правління Президента Ющенка, активісти громадянської кампанії "ПОРА" Віктор Щадей і Любомир Лазар, не витримавши емоційної напруги, пов'язаної з тим, що при владі знаходяться ті, хто формував загони штурмовиків для захоплення виборчих дільниць в Ужгороді (Віктор Погорєлов - мер Ужгорода, Сергій Слободянюк - керівник міського штабу В.Януковича, безпосередні організатори бандитів на стадіоні "Авангард"), вирішили зайнятися знаменитим "яєчним тероризмом". Молоді "пористи" під час сесії закидали яйцями мера Ужгорода Віктора Погорєлова, отож:

28.01.05

1. Щадей і Лазар підходять до мера і кидають кілька яєць по ньому.
2. Яйця мороженими не були, оскільки Щадей і Лазар знаходилися в залі понад 1,5 години. Морозильних камер міліція не знайшла, і морожених яєць також. Можливо знайдуть наступного тижня.
3.. Увесь костюм мера та стіни були забруднені яєчним жовтком.
4.. Після події мер закриває до наступного дня сесію, після наради зі своїми піарниками офіційно оголосив, що у нього кинули каменем (як у Януковича акумуляторами), який так і не знайшли, хоча в залі були присутні міський прокурор, міліція, журналісти і 40 депутатів.
5. Всі колишні провладні ТБ (Інтер, СТБ, ICTV) та есдківські інтернет-сайти транслюють, що мер в лікарні, у нього кров, тиск, каміння, а про яйця нічого. Невже нічого не змінилося? Ющенко не президент? В Україні темники працюють і надалі?


Висновок 1. Погорєлов-мер - зек-крадій (8 років відсидів за продаж черги на квартирний ордер у радянський час) увесь у яйцях.

Висновок 2. Феєр-секретар - зек-рекетир (у підвалі власного будинку мучив підприємців, використовуючи стандартну праску для припікання на животі з метою вимагання коштів, за що і був затриманий СБУ) побив "пористів" ногами і погрожує вбити.

Висновок 3. "Нашоукраїнський" нардеп Балога - висловив співчуття в підтримку меру-негіднику та повідомив, що покарає "пористів". Ось і підтверджується чутка про те, що Погорєлов вручив йому 300 тисяч у.о. як індульгенцію для нової влади.


Ситуація: хлопців кинули за грати і фабрикують проти них кримінальну справу, змушують лікарів фальсифікувати діагноз ("справа лікарів" 1933-36 рр.). Хочеться згадати історію: Білл Гейтс - 1999 рік увесь у торті – посміхнувся і пішов, Шварценегер 2003 рік - яйця - посміхнувся і пішов, Сорос - 2004 рік - майонез - посміхнувся і продовжив конференцію, Янукович - 2004 рік - вийшов, упав, злякався і по..., Погорєлов - 2005 рік - яйця і ....?

Очевидно, невдовзі за гратами опиняться всі найактивніші в Україні борці за демократію і Ющенка. І з ким же він піде на вибори у 2006 році, якщо такими методами "старі" пацюки знищуватимуть новий урожай "помаранчевої революції"?

Якщо таким чином Балога прикриватиме ужгородських бандитів задля своїх інтересів, то прощавай ЮЩЕНКО і 2006 рік!

Активісти справжньої громадянської кампанії "ПОРА!", ще живої в Закарпатті і Україні попри намагання окремих осіб закрити її.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107252923.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua