Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 02-02-2005
ПОРА!: Полтавська "ПОРА!" звертається до Віктора Ющенка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107325461.html

Звернення координаційної ради полтавського активу громадянської кампанії "ПОРА!" до Президента України Віктора Ющенка

Шановний Вікторе Андрійовичу!
Призначення голів обласних державних адміністрацій після затвердження Уряду має стати другим вагомим кроком початку Вашої діяльності в якості Президента України.
Міністри Кабінету Міністрів України, голови обласних та районних держадміністрацій представлятимуть Вас у столиці та регіонах. Хочемо наголосити на тому, що всіх цих особистостей Український народ сприйматиме перш за все за їх біографічними даними. А вже, в другу чергу, через якийсь час - за результатами їхньої роботи на доручених Вами посадах.
В усьому світі під час докорінної зміни влади представники старої системи після своєї поразки намагаються протиснутися в лави нової влади або просунути туди наближених до них людей. Україна не є винятком. Сотні перефарбованих чиновників, які втратили довіру людей і яких ми називаємо кучмістами, намагаються вислужитися перед Вами, щоб залишитися при владі. Ми розуміємо, що Ви особисто фізично не можете знати все про всіх, і саме тому існує загроза, що на керівних посадах залишиться значний відсоток представників кучмівського режиму.
Всеукраїнська протестна хвиля, яку в демократичному світі охрестили Помаранчевою революцією, привела до влади представників коаліції "Сила народу" Ющенка-Тимошенко. Десятки Майданів, а це мільйони громадян України, боролися за свій вибір ненасильницьким, демократичним шляхом. І відстояли його! Ні кучмівський режим, ні погодні умови не змогли зламати народне волевиявлення.
З Президентом Ющенком люди асоціюють завершення епохи кучмізму, початок епохи свободи, демократії і справедливості.
Нині хвиля чуток щодо формування Вашої команди на Полтавщині, а саме щодо можливих призначень певних кандидатур на посади керівників обласної та районних державних адміністрацій змусила нас, місцевих активістів громадянської кампанії "ПОРА!", звернутися до Вас відкрито.
Серед головних героїв цих чуток значна частина - представники старого антинародного кучмівського режиму або особи, які до нього були наближені.
Звичайно, ми не можемо оцінювати Ваші майбутні кадрові призначення на підставі якихось чуток, але для нашої першої реакції буде достатньо почути з Ваших вуст прізвища майбутніх представників нинішньої влади в нашому регіоні.
Сподіваємося, що серед таких людей не буде представників старого режиму, а також тих, хто створював ілюзію підтримки Вас під час виборчої кампанії. Думаємо, що одним з об'єктивних радників може бути Служба безпеки України, яка зможе офіційно надати реальну інформацію про участі тієї чи іншої особи у Вашій перемозі на виборах.
Наша тривала боротьба з кучмівським режимом та перемога над ним дає нам підстави відкрито рекомендувати Вам призначити на найвищі посади в області голову обласної організації Української народної партії Олександра Кулика та голову обласної організації Соціалістичної партії України Степана Бульбу.
Безкомпромісною боротьбою з кучмізмом ці особистості здобули собі позитивний авторитет серед полтавського люду. А в подальшому, на нашу думку, зможуть працювати для підвищення добробуту українського народу.
Нам не потрібні кучмісти! Нам не потрібні підлабузники! Нам не потрібні чужинці!

Ухвалено зборами координаційної ради 1 лютого 2005 року в м. Полтаві.

Розповсюджено прес-центром ГК "ПОРА!".
Конт. телефон представника прес-центру у Полтаві: 8-097-915-54-45, Олена.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/001726.html#more

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107325461.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua