Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 02-02-2005
Ініціативна група Русанівки: Документальна драма на 5 дій з прологом та епілогом

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107351114.html

Русанівка: чорний позитив.
Або, чому курка іноді співає півнем.
Документальна драма на 5 дій з прологом та епілогом.
Сценарій.
Пролог.
- Пане Кармінській, скажіть, чому інформація щодо проходження державної комлексної експертизи проекту будівництва офісно-житлового комплексу з підземними гаражами за адресою Русанівська набережна 10б, є конфіденційною?
- Тому, що ії взагалі немає.
- А що ж є?
- А є позитивний висновок...

Дія перша. Холокост або благополуччя від санепідстанції (Козлова І.А., Пастушенко С.).
"Розташування офісно-житлового комплексу з підземним гаражем в данному місці не створить погіршення умов проживання населення та на навколишнє середовище, тому що негативний вплив його на навколишнє середовище - незначний".
Білий негатив від інституту ім. О.М.Марзеєва (Сердюк А.М., Фещенко К.Д.): "...вважаємо за необхідне звернути увагу на те, що розташування підземного паркінгу на 72 м/м та гостьової стоянки на 11 м/м в середині кварталу щільної багатоповерхової житлової забудови та біля трьох об"єктів дитячих установ приведе до значного забруднення атмосферного повітря при проїзді транспорту в великій кількості в межах території зазначених облєктів і порушенням діючих санітарних норм п.5.28 та п.5.29 ДСП 173-96".

Дія друга. "Діабетичні цукерки" від "Екопу" та Управління екології.
(Ликов А.І., Мовчан М.М.): "Джерелом забруднення атмосферного повітря будуть викиди забруднюючих речовин з відпрацьованими газами від автомобілів при їх в’їзді-виїзді, прогріванні двигунів та маневруванні по території автостоянок...- вплив в межах дозволених рівнів..." У звлзку з будівництвом "знесенню підлягає 26 дерев (клен сріблястий - 5 од., тополя канадська - 2 од., тополя пірамідальна - 18 од., каштан кінський – 1 од.), 8 чагарників бузку та газон звичайний площею 1000 кв.м....Дендропланом передбачено:...у зв'язку з відсутністю площі для озелення прилеглої території замовником буде проведено додаткове озеленення за іншими адресами". Найбільш ймовірна адреса вкидання "зелених" - вул.Турівська, 28.

Дія третя. Intermezzo. На генплані проекту розшукуються майданчики для дітей, для занять спортом, для вигулу собак, для посадки гелікоптера. Також розшукується ГАП Васягін В.А.

Дія четверта. Аlleqro соn fuoсо (Швидко, з вогнем). (Бовсуновський В., Федюк В.Ю.): «Взято до уваги, що... замовником передбачена передача ГУМНС України в м.Києві коштів у розмірі 2,5 % від розрахункової кошторисної вартості будівництва...для пайової участі у розвитку та зміцненні його матеріально-технічної бази".

Дія п`ята. Wаrum? (Чому?) В разі здійснення проекту всі п`ять житлових будинків, дитячий садочок та дитяча поліклініка попадають в зону аеродинамічної тіні. Це значить, що аеродинамічна тінь від "висотки" перекриє витяжно-вентиляційну систему на даху 9-поверхівок та дитячих установ, що приведе до колапсу всю систему життя в цих будівлях.

Епілог. Меmеnto mоrі. Аndante misterioso (Думай про смерть. Містично).
- Пане Кармінський, чому інформація щодо проходження державної комлексної експерхизи проекту будівництва офісно-житлового комплексу з підземними гаражами за адресою Русанівська набережна 10б, є інформацією з обмеженим доступом?
- Тому, що вона призначена для кола обмежених осіб.
- Чим обмежені ці особи?
- Вузьким колом спільних інтересів.
- В чому полягають ці спільні інтереси? Відповіді нема. Розмова попід тином:
- Скільки коштує аванс від Кармінського?
- 15 років без права листування.
- Панове, поспішайте - ставки зростають...

***

P.S.: Ганьба!
Высота проектируемого дома заявлена 91м!
Это значит - высотный дом класса А (73,5-100м).
Это значит - круговые подъезды шириной от 6 м для тяжёлых (43т) пожарных машин со всех сторон, тоесть по территориям наших дворов, сегодняшних детских садов, школы и единственной на три микрорайона детской поликлиники!
Это значит - детские коляски и дети должны пробираться внутри своего квартала через новые задымленные транспортные потоки. Вот что подписала, согласовала и «дозволила» наша старая-новая «бандитская власть» во главе с мэром А.А.Омельченко и его мафиозно-строительным аппаратом - Киевдержэкспертизой (Карминский), Киевземом (Муховиков), Главархитектурой (Присяжнюк), Госархстройконтролем (Ребицкий) и кучей районных «дозволителей» всех мастей!
Вот так на деле осуществляется в одном из лучших Киевских микрорайонов со сложившейся застройкой в 9-16 этажей «учёт законных интересов граждан» и горький принцип сегодняшнего Киева: «каждому двору - свою высотку!»
Эй, контрольные органы! Суды и комиссии! Отзовите скорей и аннулируйте свои подписи! Вы - попали в не то и не туда, потому что вы подписали всё-таки «высотку», а не стандартный дом, а это - совсем другие нормы и другое «разрешалово».
SОS! Спасайте ваши шкурки! Можно многое потерять...


Читайтe також: http://maidan.org.ua/static/viol/1106733748.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107351114.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua