Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 03-02-2005
Я.: Від душі, з надією

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107465062.html

Досить цікаво та дивно чути від "групи підтримки" провладно-опозиційного кандидата про ті репресії, які почалися і можуть бути у майбутньому стосовно їх ставлеників на всіх гілках влади та організаціях. Я маю на увазі кадрові перестановки. Зміну керівництва установ та відомств. І коли згадуєш ту поспішність та методичність з якою розставлялися КАДРИ рік - півтора тому назад, згадується відомий анекдот:
- Вікторе Федоровичу, а чи зможете Ви керувати у глобальному масштабі?
- Ні, донецьких не вистачить!


До чого це?

Та до того, бо коли бачиш ту швидкість, з якою "міняється колір" чиновників, не знаєш плакати чи сміятись. Думаю, що дійде час спитати з цих "ставлеників" куди витрачалися в спішному порядку державні кошти, куплялися квартири та інші недешеві блага. Я прекрасно розумію, що треба затягнути пасок, якщо хочеш чогось досягти. Я готовий, але ж не треба випробовувати терпіння і чекати поки кільце паска зійдеться в точку!

Якраз рік тому новим міністром АПК В.А. Слаутою на посаду однієї державної служби було призначено М.М. Костяка. Призначення як призначення. До цього - півроку в міністерстві АПК. До цього - на рідній Донеччині. І почалося керівництво на новому місці. Визначення пріоритетів і напрямків. Ну, по-перше, вичистити стару команду - своя роботи вимагає. Та й зайві свідки ні до чого, багато знають. А оскільки своїх багато, то треба придумати посади і де жити. З посадами легше, Міністр і Прем'єр земляки. Тому нові відділи та вакансії з'являються швидко, та й існуючі звільняються за "наполегливою" домовленістю. Тому нові працівники добавляються кожний тиждень, і чомусь переважно з одного регіону країни. Здогадатись не важко з якого. А от з житлом не все так легко. І довелося новоприбулим розміщуватись хто-де. Навіть кочегарам і водіям довелося потіснитись. Тепер "Нові кадри" тут сплять. Та й сам Начальник відпочинку потребує. Не жити ж весь час по готелям і пансіонатам. Треба ж людині визначитись де жити. І з легкої руки (тобто листа) Кабміну купляє служба своєму начальнику невеличку квартиру, тисяч так за 600 грн. чи трохи більше. (Де б так за два місяці роботи квартиру давали?)

Необхідно розмісти робочий колектив, який вже ніяк не вміщається в старій будівлі. Сказано - зроблено, 1млн 250 тис грн. за нове приміщення на Саперно-Слобідській - це не гроші. Дарма що на 400 кв. м лише 4 вікна, та й ремонт від А до Я треба зробити в цьому "спортзалі" - одне суцільне приміщення на першому поверсі новобудови. Я вже мовчу про нововведені форму і погони без дозволу Міноборони. "Я Генерал Козачества, зась комусь ослухатись".

Але за півроку керівництва приходить нове призначення і їде вельмишановний пан Костяк М.М. піднімати Херсонщину. Вибори ж скоро. Про зроблене на новому місці - це вже інша розмова.

А на звільнене місце приходить нове керівництво - І.І. Мельник. Хоча сказано, що в Києві квартира не потрібна, але ця тема починає зондуватись. Кому ж завадить, ще й "на шару". Та й права рука М. Костяка пан Верзилов свого вимагає...

Чим все закінчилось? Я вважаю, що відповідь мають дати відповідні органи. Бо пан Верзилов вже керує у Херсоні обласним підрозділом цієї служби. (Чому знову Херсон?) Та й І.І. Мельник вже не начальник. Вже два місяці як нового призначили. Б.К. Супіханов має досвід керівництва міністерством. Може на цьому митарства державної служби з карантину рослин України закінчаться. Саме про неї й велась мова тут.

P.S. А може й телевізор вартістю кілька тисяч гривень один з заступників Міністра АПК поверне, бо ж на балансі Служби висить (не пам'ятаю прізвища, може й Сергеєв В.В.). Чи головний бухгалтер Микитюк Н.У. щось пояснить. Ну, наприклад, як це карантин став сімейною справою.

P.S.2 Цікаво, на сайті Кабміну Міністром АПК значиться С.М. Рижук – це недогляд чи передбачення. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=910195&cat_id=43145 з посиланням http://www.minagro.gov.ua/CHAIRMEN/rizhuk.php3 Про це дізнаємось 04.02.05 з зали Парламенту.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107465062.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua