Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-02-2005
Сергій Федоринчик: Міністерство довкілля віддадуть на поталу новим кланам?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107506310.html

Екологісти написали листи Ющенку та Тимошенку, де висловились за призначення Міністра довкілля у відкритому конкурсі. Схоже, листи ті читати немає кому, а це питання вирішується закулісно.

Якщо те, що пише Українська правда , справдиться, то на посаду Міністра буде призначено такого собі Павла Ігнатенка (довідка з сайта Верховної Ради). Цей депутат походженням з надзвичайно "екологічно чистого" "Альфа-банку" ЖОДНОГО РАЗУ не виступив ні з трибуни, ні з місця. Так що його політичне обличчя від громадськості закрито.

Членство у комітеті по боротьбі з організованою злочинністю інколи буває найкращим захистом від уваги правоохоронних органів до бізнесів, з котрими деякі депутати пов'язані. Можливо, що літній позов пана Ігнатенка щодо приватизації "Криворожсталі" обумовлений суто благородними мотивами. Але невиключено, що там якимсь чином були зачіплені інтереси Альфа-банку.

Чиїсь дивовижні наміри ощасливити українське довкілля таким "природоохоронцем" скоріше за все пов'язані з інтересом клану Мартиненко-Жванія до надр, які досі діставались переважно медведчуркісам. Хоча формально надра передані у штучну структуру - Держкомітет природних ресурсів, приклеїти її назад до Мінприроди неважко.

Екологістам треба вже зараз закуповувати яйця (краще несвіжі) для гідної зустрічі такого Міністра, якщо його призначать. А заодно для тих політиків блоку Ющенка/Тимошенко, які після такого призначення будуть ще патякати про "відкриту політику" та "боротьбу з корупцією".

Сергій Федоринчик, керівник інфоцентру УЕА "Зелений світ"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107506310.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua