Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 05-02-2005
Павло Чучка: Президенту Ющенку - заява на звільнення. Погорєлов В.В.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107616709.html

Проект


Заява на звільнення з посади Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова

Високоповажаний пане Президенте! Після відставки Кучми, Медведчука, Різака я задумався над Вашими словами про те, що новий урядовець-чиновник має бути: 1. Чесний. 2. Патріот. 3. Профе-сіонал. Саме таким Ви хочете бачити в Ужгороді мене та моє найближче оточення.

Змушений чесно признатися, що у 2004 році я і мій апарат зробив усе можливе, щоб зупинити путч помаранчевих „нашистів” у місті. Для цього ми сфальсифікували списки виборців, наповнивши їх прізвищами мертвих душ. Ми вилучили кілька тисяч реальних жителів і навмисне поперекручували паспортні дані виборців у списках.

Мої вірні помічники Мателешка, Рошко, Панов, Слободянюк та секретар Ради Беляков доклали нелюдських зусиль, аби залякати міських вчителів, лікарів, підприємців, а декількох директорів шкіл звільнили з роботи. Роблячи злочин, я не думав, що мені доведеться відповідати перед територіальною громадою, бо замість мене думали Різак, Чубірка, Русин, Ващук, Рогач, „Чалий”, Слободянюк та багато інших справжніх господарів Ужгорода. А мій секретар Беляков дотепер вголос думає замість мене, що помаранчевий колір – це форма зеків у тюрмах США.

Мені, як спеціалістові-комунальнику, соромно признатися, що я не зумів разом із Різаком вкрасти всі 57 мільйонів гривень, заховавши їх у реконструкції комунальних об’єктів Ужгорода. Якщо чесно, таких грошей я ще не крав ніколи. Мабуть, для цього треба краще знати комунальне господарство, ніж я. А де я міг його пізнати, коли із 30 років трудового стажу 8 років я провів у тюрмі за хабарі, а решту часу займався списуванням бюджетних коштів на вивезення сміття та прибирання вулиць міста від снігу та листя.

Щоб Ужгород виглядав по-європейськи, я благословив у Ватикані фірму „ЕКО” на закупку списаних у мадярській Європі сміттєвозів та пластикових баків. Слава Богу, що нікому не стукнуло в голову порівняти закупівельні ціни та реальну вартість придбаного мотлоху.

Мені соромно дивитись в очі педколективу ЗОШ №19, якому я заборгував понад 130 тисяч гривень і не збираюся виконувати рішення суду, бо всі гроші я витратив на придбання автомобіля „Тойота Камрі” для себе. Тільки завдяки підтримці більшості депутатів міськради, мені вдалося відхилити протест прокурора з приводу двократного перевищення ліміту коштів на придбання автомашини.

Серед моїх прибічників надійними є депутати Феєр і Синишин, працівники мерії Машкаринець і Шейдик. Усі вони загартувалися свого часу в тюремних камерах СБУ та УМВС, а депутат Пономарьов – базарний авторитет із пл. Корятовича, свого часу „бігав” стажуватися у Братіславу, від розшуку СБУ за рекет своїх теперішніх виборців.

Так, вони підтримують мене, але не безплатно. Наприклад, за послугу, щоб ніхто не дізнався про мій «п’яний» джип, який розтрощив на проспекті Свободи кілька легкових автомашин, я мусив віддати кілька земельних ділянок. Одну з них на розі вулиць Легоцького – Заньковецької площею майже 1 га і вар-тістю не менше півмільйона гривень подаровано структурі Слободянюка.

Маючи таку підтримку, я не боюся незаконно забрати державну квартиру від сім’ї майора міліції Ка-зіка. Мені це страшенно неприємно, бо за квартирні махінації я вже відсидів 8 років, а тут ще цей міліціонер... А що я можу вдіяти, коли рука сама тягнеться і тягнеться?

Я не можу дивитись у вічі мешканців кооперативу „Космос” із будинку по вул. Бестужева, 4 після порушення моєї обіцянки про закриття базару „Новий ринок”, бо цю земельну ділянку під базар я приватизував через 15 хвилин після даної обіцянки.

Мене мучить сумління за те, що я відібрав у рідного міського комунтрансу територію з ремонтними боксами і будую вздовж вулиці Заньковецької торговельний ряд.

Це саме я зробив зі шкільним подвір’ям ЗОШ №19.

Мені соромно признатися, що за два роки в гонитві за вигодою, я розділив тисячу земельних ділянок, так і не зрозумівши потребу системної нової забудови Ужгорода. Вершиною мого землегосподарювання стала дамба з гравію в руслі Ужа, яку має змити перша-ліпша повінь.

Мені дуже незручно перед тими, хто допоміг фальсифікувати на мою користь вибори мера Ужгорода, а тепер щиро жалкує про це. Та я маю велику надію, що обласне керівництво блоку Юлії Тимошенко, яке підтримало мене на минулих виборах, знову дружно разом із Шуфричем і Слободянюком підтримають мене, тому що послідовні.

Високоповажаний Вікторе Андрійовичу, пане Президенте! Щойно повідомили про призначення губернатором області Віктора Івановича Балоги Я безмежно щасливий, що Ваш вибір і мій вибір у січні 2005 співпали.

Шановний пане Президенте! Дозвольте мені від щирого серця щодня і щогодини любити і поважати Вас в особі Віктора Івановича Балоги та його команди. Я даю гарантію, що на наступних виборах я забезпечу 120 % перемогу помаранчевих в Ужгороді. Обіцяю, що за Вас із радістю проголосують навіть ті 18 % ужгородців, які підтримують Януковича. Адже навіть після відставки Лемака і Різака у моїй команді ще залишаються Нестор Шуфрич, Віктор Бедь, Федір Ващук, до яких приєднуються Рогач, Варцаба, обидва Русини, Шніцер, Чубірка, повернеться Г. Москаль, а також Сергій Іванович Устич. А незабаром випустять „Чалого”, про якого я не сказав жодного поганого слова . Ми разом, нас, багатих, нікому не здолати!

На цьому закінчую писати заяву на звільнення з посади мера Ужгорода, а замість неї пишу іншу заяву про вступ до партії „ Наша Україна” , фракції „Сила народу”, кампанії „ПОРА”, та ГО „Чиста Україна”.

Слава Україні !

24.01.2005 Погорєлов В.В.

Проект заяви за матеріалами сесій та скаргами громадян підготував член депутатської комісії законності та правопорядку, голова виконкому міського Комітету національного порятунку Павло Чучка.

www.tribuna.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107616709.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua