Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 08-02-2005
Орест Ревич: Кому революція, а Руслані гроші!
Народні Новини

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107867959.html

Цікаве інтерв’ю з Русланою прочитав в інтернет-газеті „Московський Комсомолець”. Стаття під оригінальною назвою „Руслані відрізали оранжеву частину”! (від 04.02.2005, автор: Артур ГАСПАРЯН, http://www.mk.ru/newshop/bask.asp?artid=101685 )

„ Руслана... выпустила новый клип “Танцы с волками”. ... В клипе помимо танца с волками много хроникальных кадров из “оранжевой революции”. Однако для показа в России эти сцены из клипа вырезаны.”

Прочитавши це, я ще раз подумав: яка ж тоталітарна влада в Росії, що тільки й дивиться, як би нічого оранжевого не пропустити на свою територію та спотворює кліпи співаків України!

Яким же було моє здивування, коли я прочитав нижче, що кліп свідомо зроблено у двох варіантах. Так би мовити під споживача! Для української демократії – оранжеві, близькі до серця кадри, а для тоталітарної Росії революційний колір затерли бізнес-ганчіркою!

Ось цитата : „Копия отправлена и в Москву. “В двух вариантах, — шепнула мне на ухо Руся, — с революцией и без, нас так попросили наши издатели...” Мол, у вас же диктатура...”

Недавно, пригадую, Янукович просив Руслану виступити десь на концерті, стати радником. Руслані прийшлось відмивати своє ім’я від звязків із фальсифікаторами виборів. Перейшла відкрито (після другого туру!) на бік оранжевих, голодувала, співала на Майдані!

Але для чого? Щоб потім робити лише гроші на революційному дусі?

Коли усі демократи України намагаються передати дух революції, демократії і свободи слова у тоталітарні держави колишнього СРСР та усього світу, ти в цей час шукаєш лише вигоду для свого бізнесу?

Якщо вже вирішила надихнути свій кліп революцією, то роби це до кінця! Потанцюй із російськими вовками, чи гроші дорожче?!

Мислення типу „нас так попросили видавці” (в перекладі значить „Мені начальник сказав! Що я можу зробити? Не буду ж я роботу втрачати із-за цього?!”) – це мислення раба, безпринципної людини, тих, хто так оправдовував свої злочини під час фальсифікації виборів, переслідував активістів громадських організацій, виганяв чесних людей із влади тощо.
Які принципи в Руслани на першому місці? Її кар’єра? Свобода слова чи бізнес?


Я не бачу нічого, крім підлабузницької позиції заради грошей.

Народна мудрість каже: „Підступ друга страшніше ненависті ворога!” Руслана – найкраща співачка у Європі, але чи найкращий вона друг демократії?

Кому революція, а кому вигідний бізнес!

Студент MBA program of Willamette University, U.S.
Ревич Орест Романович.
Дане дослідження стало можливим частково завдяки
Edmund S.Muskie/Freedom Support Act Graduate Fellowship Program
sponsored and managed by the Bureau of Educational and Cultural Affairs,
U.S. Department of State, administered by American Councils for International Education: ACTR/ACCELS

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107867959.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua