Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-02-2005
"Наша Полтавщина": За прозорість формування нової влади

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107943816.html

Відкрите звернення громадського комітету "Наша Полтавщина" до голови Полтавської облдержадміністрації Степана Бульби

Кожен із попередніх голів облдержадміністрації формував сам (або з допомогою Адміністрації Президента) команду заступників. Простий люд (вчорашній Майдан) ніякої користі від таких "формувань" не мав, а додаткові витрати постійно лягали на плечі цього люду. Це квартири, автомобілі, постійні ремонти кабінетів, тощо.
Щоб безкінечно не повторювати такий таємничий принцип призначення на відповідальні посади в адміністрації, пропонуємо новопризначеному голові Полтавської ОДА Степану Бульбі:
1. Оприлюднити через засоби масової інформації кандидатури на посади заступників та начальників управлінь, їхнє попереднє місце роботи, партійність - і таким чином дати можливість громаді області зробити свої висновки і висловити свою думку стосовно запропонованих кандидатур.
Свою квоту на керівні посади в ОДА повинні мати активні представники Майдану - ті, хто обирав Президентом України Віктора Ющенка і відстоював свій вибір.
2. Таким же чином сформувати районні державні адміністрації.

м. Полтава.
9 лютого 2005 р.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107943816.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua