Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-02-2005
Микола Мельниченко: Олександр Єльяшкевич – тест для Віктора Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107950333.html

Два з половиною тижні моя країна живе з новим Президентом. Нова українська влада взялася до буденної роботи. Сьогодні нова українська влада проходить тест на свою громадську відповідальність.

Необхідно довести усім, що влада не украде у своєї країни і її громадян ні грошей, ні віри в справедливість, ні величезної надії на гідне українського народу життя. Надії тих мільйонів "маленьких українців", що зламали всі схеми банди Кучми. Саме вони, всупереч брехні і фальсифікаціям, незважаючи на рішення кишенькового центрвиборчкому про перемогу Віктора Януковича, змінили хід української історії.

І Ющенко, і Тимошенко, і їхні соратники зобов'язані пам'ятати про історичну роль Майдану в їх сьогоднішньому політичному тріумфі.

Нинішні лідери України зобов'язані пам'ятати і про те, що їх свідомі або неусвідомлені спроби простягнути руку тим, хто заплямував себе причетністю до тяжких злочинів, або спроби врятувати від розплати особливо небезпечних злочинців,чиї руки заплямовані кров´ю - це гріх перед нинішнім і майбутнім поколіннями українського народу. Безкарність породжує жахливе свавілля: коли влада казково збагачується за рахунок безжалісного обкрадання власного народу; волелюбним і незалежним журналістам відрубують голови, а з політичними опонентами (яких не можливо купити або шантажувати компроматом) розправляються за допомогою професійних убивць, КАМАЗів то отруєння діоксином.

9 лютого виповнюється 5 років, як був скоєний організований Кучмою, Деркачем та Суркісом замах на життя народного депутата України Олександра Єльяшкевича, голову парламентської комісії з питань президентських (1999 року) виборів.

Саме цей злочин, вперто замовчуваний багатьма політиками та ЗМІ, навіть зараз, є однією з головних моральних проблем нової влади.

Тому що саме Олександра Єльяшкевича, який вижив після замаху на його життя, дуже боялись та бояться Леонід Кучма та його спільники, які ще і сьогодні займають високі державні посади .

І справа не тільки в тім , що мною були зібрані незаперечні докази замовлення Кучмою замаху на Єльяшкевича і звіту про скоєне, і що в самого Єльяшкевича є велика кількість інших (крім моїх чисельних записів) незаперечних доказів.

І справа не тільки в тім , що мені достовірно відомо, що і завдяки позиції Олександра Сергійовича не був реалізований план відбілювання Кучми, Литвина та Деркача в справі Георгія Гонгадзе.

І справа не тільки в тім , що багато нинішніх відомих державних діячів не хочуть покаятися в тім , що саме через їхню свідому байдужість злочинці вбивали людину, що чесно виконувала свій громадянський та професійний обов’язок.

І справа не тільки в тім , що у своїх діях і словах Олександр Єльяшкевич показував, яким повинен бути справжній державний діяч.

Справа у тім , що саме такі люди як Олександр Єльяшкевич необхідні Україні, щоб вона дійсно стала такою , якою хочуть бачити її ті , хто за покликом свого серця вийшов на Майдан.

Я знаю це точно, тому що мені добре відома сутність більшості нинішньої корумпованої та аморальної політичної еліти, що сьогодні перефарбовується в померанчеві кольори. Справа честі Віктора Ющенка і його владної команди і словом і ділом довести, що вони не тільки вилікувалися від "вірусу Кучми" та п'ятирічної амнезії, але й мають мораль і порядність щодо свого колеги Олександра Єльяшкевича.

Олександр Єльяшкевич - серйозний тест для Віктора Ющенко і його соратників. І я хочу сподіватися, що результати цього тесту не розчарують мене та український народ у нашому президенті.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1107950333.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua