Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-02-2005
Інна Сухорукова: Ні - політтехнологіям!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1108242604.html

Наш український «Уряд громадської непокори» сформовано на тлі жахливих подій у Грузії, яка теж рік назад дозволила собі не підкоритися. У ось – через рік – таємнича загибель найактивнішого і найпрофесійного політика – прем’єр-міністра п. Жванії і через 2 дні молодого чиновника з апарату Уряду. І одразу, на другий день, в «Україні Молодій» з’являється відгук на ці події сумнозвісного російського політтехнолога Гліба Павловського, що робив «піар» опонентові Українського Президента, кандидату від влади, п. Януковичу. Під час виборчих перегонів, як ми знаємо, наш Президент, Віктор Ющенко, був отруєний і ледь не помер. Тобто висловлювання п. Павловського є більш ніж не політкоректним. І далеко не першим. Це саме йому російському політтехнологу - невдахі належить блискавичне і унікальне за своїм цинізмом і дурістю висловлювання, що в Україні його кандидат обов’язково переміг би «як би не революція, якої вчасно не дали в пику». І чому тільки вчили великого політтехнолога усіх часів і народів? Адже він за радянські часи закінчив 10 класів і повинен був назавжди завчити засновників марксизму, які недарма писали що революції приходять, коли настає їх час. А коли він вже настає, то бий в пику чи не бий – результат майже однаковий. Революцію, яку б’ють в пику просто потім не називають «оксамитовою», і всі, хто хоче вдарити революції в пику мають пам’ятати про це. Правда є єдина змога дати революції в пику – це зовнішня інтервенція – чи не це мав на увазі великий політтехнолог?

Революція, навіть оксамитова, і сама може і повинна давати в пику от саме таким як сер Павловський. Бо зараз він вже договорився до такого: «у деяких революційних країнах почастішали отруєння...» «Молода Україна», 04.02.05. Правда ж відверте висловлювання? Хто ж і що стоїть за цією огидною постаттю? Що криється за його словами? Звичайний цинізм, змішаний з прикрістю від чергової невдачі. (Адже вважала себе людина суперменом, що пересує туди-сюди людські маси і долі). Чи пряма загроза?! Перш за все нашому Уряду громадської непокори? Який з’явився чи не вперше у нашій історії? А я б не відкидала цей варіант. І на місці нових керівників силових структур терміново розглянула б концепцію національної безпеки, враховуючи безпеку нашого Президента, Уряду, ВР... І в цьому напрямку придивитися до справжньої ролі і пана Павловського і інших наших огидних вболівальників. І у виборах 2004, і у «касетному скандалі». А головне у тому, що всі ці напівтаємниці повинні бути розкритими і нація кінець кінцем має дізнатися правди. Тільки тоді і нація і уряд будуть у відносній безпеці.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1108242604.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua