Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-02-2005
З. Шкіряк: Дорогий Сан Санич - Шевченківську раду та РДА штормить по-дорослому

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1108388211.html

Сьогодні „Майдан” отримав нову і як завжди цікаву заяву від лідера депутатської групи “За Україну, за Ющенка!” в Шевченківській райраді м.Києва. Зоряна Шкіряка.

Зокрема у ній повідомляється про те, що наразі питання незаконної участі Шевченківської РДА та підлеглих структур у виборчій кампанії на стороні Януковича (з повним комплексом порушень) стало цілком зрозумілим і відходить на другий план, висновки по цьому повинна зробити Генеральна прокуратура України.
З. Шкіряк заявив що зараз вже на часі піднімати питання фінансово-економічної діяльності Шевченківської РДА за останні три роки ( з моменту об”єднання районів), щоб довести тим хто сумніваєтьсся, що негативна позиція групи “ За Україну, за Ющенка! ” щодо керівництва РДА і особисто до М,Харитончука спричинена не лише на незаконною участю РДА у виборчому процесі, а й іншими, в тому числі господарськими справах РДА в період 2002-2004 року.
“ Найближчим часом ми збираємося ініцюювати тотальну перевірку органами КРУ та прокуратури фінансово-економічної діяльності Шевченківської РДА та більшості управлінь і підлеглих структур за час керівництва саме М.Харитончука. У нас виникає маса питань, ми маємо скарги та заяви громадян, підприємців на підтвердження свавілля чиновників від влади з конкретними прикладами прямих порушень діючого законодавства. Я не можу розкривати усі карти, але скажу тільки те, що справи будуть розглядатися на рівні СБУ, МВС, ГПУ і тому мають усі шанси стати досить резонансними для Києва. Я впевнений ,що департаменти О.Турчинова, Ю.Луценка та С.Піскуна досить швидко і продуктивно візьмуться до справи ”- заявив З. Шкіряк. Він навів один з декількох прикладів, що на сьогодні є в прокуратурі - порушена ( ще в серпні-вересні 2004 року) карна справа про хабарництво одного з посадовців РДА (призвище і посада не називається, оскільки має знову розпочатися слідство) з близького оточення Харитончука. Високі покровителі тодішнього режиму спустили її на гальма, але наразі справу буде поновлено знову, з можливим включенням до неї нових ганебних фактів зловживань.

З. Шкіряк зауважив,що це тільки перша але далеко не остання ластівка і дуже скоро ми дізнаємося про інші (часто системні ) правопорушення посадових осіб Шевченківської РДА оцінку яким будуть давати відповідні органи і запевнив, що зробить все, щоб очистити виконавчу владу Шевченківського р-ну від корупціїї та хабарництва і буде послідовно діяти згідно програми уряду Ю.Тимошенко та чіткої вказівки Президента України В.Ющенка у цьому напрямку.
Зорян Шкіряк не уточнює в яких конкретних напрямках діяльності РДА будуть відбуватися відповідні процеси, щоб не забігати вперед, але запевняє: “ Скоро ви не тільки все почуєте , а можливо і побачите. Матеріалів у нас вистачить на довго. Тому можете сміливо очікувати нові статті, нові інтерв”ю, нові повідомлення в інтернет-виданнях та інших ЗМІ, словом сумувати ми вам не дамо”- сказав він.

Від імені депутатської групи “ За Україну, за Ющенка! ” він також повідомив про консультації, що відбулися між “нашоукраїнцями”, “б”ютівцями” та соціалістами на рівні Шевченківського р-ну м.Києва: ” Ми дуже задоволені перемовинами з нашими побратимами з БЮТу та Соціалістичної партії України, щодо формування кадрового складу органів виконавчої влади Шевченківського р-ну згідно домовленостей між В. Ющенком, Ю.Тимошенко та О. Морозом на найвищому рівні. На сьогодні ми готові запропонувати, як представники політичних сил, що перемогли на виборах Президента висококваліфікованих фахівців, достойних людей, що можуть і хочуть відновити авторитет і довіру громадян до влади, на ключові посади в РДА та підлеглих структурах.

Це не означає, що треба всіх вимітати мітлою.Ні в якому разі, оскільки більшість спеціалістів, що працюють в органах держвлади району прекрасні люди та чудові фахівці і знаходяться саме на своєму місці. Кожного з таких людей ми будемо захищати перед покищо не зміненим керівництвом, оскільки знову до нас надходять сигнали застосування засобів адмінвпливу до службовців, що працюють не так як велять”. Крім того З.Шкіряк повідомив,що вони готові співпрацювати з усіма прагматичними силами і політичними течіями які готові до плідної роботи спрямованої на розбудову української держави.

Наприкінці Шкіряк звернувся до О.О. Омельченка: “ Дорогий Сан Санич, - Шевченківську раду та РДА штормить по-дорослому, цей процес не зупинити, ситуація в районній раді навколо (не дай Бог) можливого перепризначення дуже серйозна. Я знаю, що інформація яка потрапляє до Вас від Миколи Васильовича Харитончука про події ,що у нас відбуваються не є об”єктивна, викривлена і однобока.Тому прошу Вас прислухайтеся до нас, ми готові особисто довести Вам свою позицію, і я впевнений Ви нас зрозумієте, оскільки ми вважаємо, що найголовніша наша задача не допустити можливої конфронтації в суспільстві.”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1108388211.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua