Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-02-2005
Юлія Тимошенко: Звернення до українських підприємців
www.unian.net

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109010458.html

Дорогі друзі!

До влади в Україні після перемоги на чесних і демократичних виборах прийшла нова команда, сформовано новий професійний уряд, який покликаний навести лад у державі.

Головне завдання для успішного розвитку національної економіки – це боротьба з корупцією, яка, мов метастазами вразила все наше суспільство – від районного паспортного столу до центральної виконавчої влади, від торгового лотка до транснаціональних корпорацій.

Один з головних елементів боротьби з корупцією – боротьба з контрабандою, що завдає нашій країні великих збитків. Минулого тижня ми оголосили початок урядової програми протидії контрабанді “Контрабанда – стоп!”.

Однак, жертвою дії цієї програми через нерозуміння ситуації стали не лідери контрабандних операцій, а рядові представники малого та середнього бізнесу. Їх товари лежать нерозмитнені на складах, а справа зазнає збитків. Це, зокрема, стосується Одеси, деяких регіонів Західної України і т.д. Однак, я запевняю вас, що ситуація, за якої в результаті урядових реформ страждає чесний підприємець, а чисельні контролери та реальні контрабандисти і далі збагачуються, більше не повториться. Ми зробимо митницю і чиновників чесними. Кожен український митник в моральному сенсі має стати вітчизняним “вєрєщагіним” із “Білого сонця пустелі”, що не йде на компроміс із власною совістю.

Уряд знає про проблеми імпортерів товарів народного споживання і працює над їх вирішенням. Ми встали на незворотний шлях боротьби з корупцією та контрабандою. Ми не звернемо з цього шляху. Водночас, запевняю Вас, ми неодмінно знайдемо вихід, який би гарантував інтереси держави з одного боку і задовольнив малий та середній бізнес, що працює з експортом-імпортом товарів та послуг – з іншого. Ми знайдемо цей вихід разом із Вами. Тому я запрошую Вас до діалогу. Сьогодні ми відкриваємо ПУБЛІЧНУ АКРЕДИТАЦІЮ при Кабінеті міністрів України. Ви можете зателефонувати чи написати на електронну адресу (телефон: 8-044-256-77-99; taranch@kmu.gov.ua з 16.00 21 лютого по 19.00 24 лютого 2005 року) та зареєструватися на участь у нараді з Прем’єр-міністром, що відбудеться цієї п’ятниці, 25 лютого у Кабінеті міністрів. Якщо у вас є не тільки скарги, але й пропозиції щодо оптимізації роботи уряду в напрямку протидії контрабанді, я запрошую Вас на цю зустріч. (Про точний час зустрічі Вас буде повідомлено додатково).

Цей діалог стане початком цивілізованої розмови між бізнесом та владою. Ми хочемо допомогти, а не заважати Вам. В усьому світі – малий та середній бізнес – основа громадянського суспільства і ми маємо використовувати світовий досвід.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109010458.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua