Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-02-2005
Оглядач: Чи повернеться втретє на Закарпаття Микола Гошовський?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109081688.html

Уже другий тиждень у друкованих та електронних ЗМІ гуляє інформація про звільнення закарпатського прокурора Миколи Гошовського. Прес-служба облпрокуратури на запитання, коли відбудеться колегія з підбиттям підсумків перевірки, відмовчується.

Про справжні причини звільнення й до сьогодні ні колектив прокуратури, ні населення краю не інформовано, незважаючи на те, що в прокуратурі області минулого тижня завершилася перевірка бригадою Генпрокуратури діяльності на цій посаді його попередника Володимира Лемака.

Той за свій другий прихід у крісло прокурора Закарпаття відзначився тим, що це відомство перетворилося у структурний підрозділ ОДА, що, до речі, підтверджують достовірні джерела в Генпрокуратурі, й і результати перевірки Генпрокуратурою діяльності крайової прокуратури за минулий рік.

Натомість, як стверджує регіональна газета «Фест» М. Гошовський «за свої два приходи на Закарпаття зарекомендував себе як справжній професіонал, порядна та відкрита людина» тому його раптова відставка викликала хвилю запитань, у яких уже піддаються сумніву й дії нової влади, для якої Законність – основне кредо. А, схоже, за її захист і постраждав п. Гошовський.

«Не секрет,- стверджує газета,- що без політики тут не обійшлося. Одні кажуть, що Гошовського зняли через те, що «пов’язав» екс-губернатора есдека Івана Різака, інші – що відпустив»

Та які б причини не називалися, більш-менш обізнані з діяльністю прокуратури люди вважають, що він став заручником великої політики, а попросту його «кинули».

Хоча саме з його другим поверненням колектив прокуратури пов’язував надію, що її працівники служитимуть Закону, а не тим чи іншим політикам.

Його звільнення – черговий удар по авторитету прокуратури. Невже цього не розуміють у Генпрокуратурі ??? Чи в доборі й розстановці кадрів продовжують керуватися подвійними стандартами: на словах у ЗМІ – одне, на ділі – інше?

Можливо у п. Піскуна С.М. вистачить мужності визнати помилку із звільненням п. Гошовського і він поверне його втретє колективу – котрий вірить цьому керівнику.


Оглядач

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109081688.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua