Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-02-2005
Володимир Тишко: Сорбенти для “молодящейся дамы”
Вільний форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109085255.html

Конспірація - велика справа. Звичайно, розказати читачам про те, як мені не вдалося пробратися через філерські кордони на підпільну здибанку прогресивних соціалістів у Вінниці, але все-таки отримати цікаві матеріали про те, що там відбувалося, - це ускладнити собі життя в подальшому й лише підвищити маніакальну підозрілість, до якої іноді доходять однопартійці й симпатики Наталії Михайлівни. Не виключено, що позбавлю себе задоволення потрапити на історичний “об’єднавчий з’їзд партії прогресивних соціалістів та “Братства” Дм. Корчинського, проведення якого заплановано на 26 лютого в лісах під Києвом. Але не можу утриматися: професійна сверблячка перемагає суто людську обережність.

Отож. Зібравши активістів-регіоналів, товаришка Вітренко “вказала” їм на недостатню активність і відсутність широкомасштабних акцій прогресивних соціалістів у регіоні. І, знову ж таки, - пильність і ще раз пильність. Ворог не спить, не виключені провокації з боку влади та й інших політичних противників, таких, як комуняки та “пористи”. А головне - розказувати всім правду про владу: хто є “ху”.

Накрутивши своїх близьких соратників у офісі місцевої партійної організації, Наталія Михайлівна вийшла на вулицю. Так і хотілося далі написати, мовляв, куди не кинеш оком - все народ, народ. Правда, й дві сотні учасників мітингу - теж люди. Але чи не краще було б організувати місцевих активістів на праве діло, а не звозити автобусами до Вінниці майже з усіх областей України, основна маса яких - члени Всеукраїнської молодіжної організації ПСПУ “Молода гвардія”.

Не зважаючи на не дуже приємний для Вітренко наглядно-агітаційний фон з плакатів “типа”: “Конотопське брехло - геть!”, “Нечисть - геть з Вінниці!”, “Вітренко, Янукович - опора кучмізму”, “Вітренко - відьма!”, які тримали опоненти прогресивних ідей соціалізму, Наталія Михайлівна закликала створити так звану “Народну опозицію”, основною метою діяльності якої повинна стати боротьба за федеративний устрій України, вихід її з МВФ, недопущення вступу нашої країни в СОТ та НАТО і так далі за тими ж пунктами, проголошеними ПСПУ ще сто років тому.

Зайчиком-сюрпризом же з циліндра фокусника для присутніх повинна була стати репрезентація товаришкою Вітренко новоствореної молодіжної організації прогресивних соціалістів - “Молодої гвардії” та її керівника Андрія Селюна, широко відомого у вузьких політичних колах як організатора наметової підтримки В.Януковича в Донецьку. А щоб ще більше переконати присутню ріденьку вінницьку громадськість у потужній масовості і коаліційності майбутніх основних борців-опозиціонерів, на мітингу були представлені і з десяток членів Всеукраїнської громадської жіночої організації “Дар життя”, які, як і личить старанним учням, намагалися своїм глибоким мовчанням і концентрацією поглядів на “глагольсьвующему” роті Наталії Михайлівни показати свою глибоку... і т.д. і т.п.

Оскільки на мітингу було прийнято рішення делегувати активістів Вінницької обласної організації ПСПУ на вже зазначений об’єднавчий з’їзд прогресивних соціалістів та сумно відомого своєю епатажністю корчинківського “Братства”, здається мені задумане пікетування державних органів 22 лютого під гаслами “Ні НАТО в Україні” стане свого роду тренуванням перед історичними подіями, в яких для себе і соціалісти Вітренко, і самураї Корчинського програмують роль спрямовуючої і керуючої сили. Як вчив великий Ленін.
Нажаль, невідома достовірність розповсюджуваної соратником Наталії Михайлівни Дм. Корчинським інформації про фінансування провладними народними депутатами їхніх політичних супротивників з кампанії “Пора”, але, якщо це так, то “оранжеві хунвейбіни” і “опричники”, як пан Дмитро називає “пористів”, не втратять сьогодні можливості доказати, хто на вулицях столиці хазяїн: чи соціалісти-братчики, чи “оранжеві бариги” “Пори”.

Наперед прошу вибачення у хлопців, що фактично робили помаранчеву революцію. Просто знову мені прийшлося процитувати сучасного Цицерона-Корчинського. Ну, подобається він мені!

А ще я радий за Наталію Михайлівну: вчасно вона відчула, що стару прогресивно-соціалістичну кров пора розбавити “молоднячком”, або принаймні, проасорбувати свою. Стару...

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109085255.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua