Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-02-2005
Славко Волинський: Чому Віктор Ющенко у Брюсселі опинився в найдорожчому готелі?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109286281.html

Хіба що невігласу невідомо, що Конрад Аденауер – це перший канцлер Німеччини. В Брюсселі активно діє фонд імені Конрада Аденауера. Цей фонд неодноразово запрошував і самого Ющенка, і членів його команди до столиці Євросоюзу за свій власний кошт. Готель ” Конрад” на авеню Луїза був збудований зовсім недавно і названий в честь першого німецького канцлера. Так! Він справді один із найдорожчих готелів Брюсселя, як зазначила з натяком на докір ” Українська правда”, але -- це не найдорожчий готель. Найдорожчий -- ” Президент-готель”. Із українців там зупинялась колись лише футбольна команда ”Динамо-Київ”. Їх перебування там оплачувалось з бюджету України. В тому розкішному готелі ще колись зупинявся і екс-президент України Леонід Кравчук .

З Віктором Ющенком ситуація зовсім інакша. Готель ”Конрад” – це не його примха. Це – розпорядження державної служби безпеки Королівства Бельгії. Бельгійським спецслужбам було наданий наказ гарантувати безпеку членів тридцяти п’яти урядових делегацій, в тому числі й української. Тому НАТО і ЄС ухвалили рішення усіх лідерів держав, які прибули на Саміт поселити в одному готелі. Чому? По-перше, щоб змогти зконцентрувати в одному регіоні працівників держбезпеки, а не розпорошувати їх по різних готелях. Брак кадрів. По-друге! Питання? Чи платила за перебування Віктора Ющенка в готелі ”Конрад” українська сторона? Принаймні головний адміністратор на це запитання відповів, що таку інформацію персоналові готелю надавати заборонено. Комерційна таємниця. Не знаю, як для кого, але, як на мене навіть найскупіша людина, коли запрошує когось у гості, то не вимагає за нічліг грошової компенсації за „койко-місце”, за вечерю та питво. А Ющенко до Брюсселя прибув у гості на запрошення НАТО і ЄС.

Той, хто приходив у готель ” Конрад” не могли не звернути увагу, що на флагштоках перед входом у приміщення майоріли український синьо –жовтий стяг і прапор Європейського Союзу. Тобто ведеться до того , що готель був перетворений у штаб-квартиру неформальних зустрічей. Там і Ющенко , і Тарасюк, і Рибачук та українські дипломати провели десятки неформальних зустрічей із своїми європейськими колегами. Для забезпечення їх охорони там вертілись сотні спецслужбістів у цивільному.

Приклад! Відійшли з Послом України при НАТО Володимиром Хандогі в таке більш - менш затишне місце центрального холу для інтерв’ю. Не встиг і оком блимнути , як з трьох боків за кілька метрів від нас в трьох різних точках вже стояли ”люди в цивільному” із слухавками в правому вусі. Хтось вдавав, що розмовляє по-мобільному, інший ”уважно” розглядав гобеленові килими, третій візерунки на стелі...

А може журналіста ” Української правди” заздрість взяла, що йому самому не випала можливість пожити в готелі “Kонрад”, от і вилилась жовч на екран сайту?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109286281.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua