Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-02-2005
Микола Мельниченко: Заява щодо ролі Піскуна у справі Гонгадзе

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109329882.html

Події останніх днів переконують мене, що така негідна посади Генерального прокурора України особа як С.Піскун просто свідомо підставляє Президента України Віктора Ющенка та наносить невиправної шкоди іміджу нового керівника України.

За домовленністю з організаторами розправи над Георгієм Гонгадзе (колишнім Президентом України Л.Кучмою та діючим Головою Верховної Ради України В.Литвином) С.Піскун вдруге “випадково” займає посаду Генерального Прокурора України, для того щоб унеможливити відповідальність Кучми, Литвина, Кравченка, Деркача за скоєне ними.

До тих пір, поки брехливі “піскуни” будуть сидіти в Генеральній прокуратурі України, доти нова українська влада не зможе розслідувати резонансні справи, щодо яких Парламентська Асамблея Ради Європи прийняла спеціальні рішення (справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе та замах на життя державного діяча Олександра Єльяшкевича). Тому вважаю недоречною будь-яку дискусію з приводу використання записів, задокументованих мною, брудними руками “піскунів”.

Я не дозволю нікому знищити докази тяжких злочинів (які я, щоденно ризикуючи своїм життям, документував), під якими б гаслами не виступали ті, хто вірою та правдою обслуговували банду Кучми та цинічно знущалися над потерпілими.

А про кроки, які необхідно зробити для покарання замовників політичних вбивств, я та Олександр Єльяшкевич в телефонній розмові повідомили голову СБУ Олександра Валентиновича Турчинова. Також, найближчими днями в Європі я планую зустрітись з Олександром Олександровичем Морозом для прискорення вирішення принципових питань, які стосуються справ Г.Гонгадзе та О.Єльяшкевича.

Через посла України в США Президент України Віктор Ющенко отримав наше (моє, О.Єльяшкевича, М.Гонгадзе, С.Шолоха) наполегливе прохання офіційно зустрітися з нами під час його візиту до США.

Я переконаний, що Віктор Андрійович Ющенко усвідомлює, що справи вбивства Георгія Гонгадзе та замаху на життя державного діяча Олександра Єльяшкевича - є справами честі як самого Віктора Андрійовича так і нової Української влади.

Сподіваюсь на те, що Віктор Андрійович Ющенко гідно витримає цей важкий моральний іспит.

25 лютого 2005 року
Микола Мельниченко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109329882.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua