Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-03-2005
Голодуючі черкаські студенти: Тому що винен…

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109690894.html

На шосту добу голодування студентів, що вимагають відставки Кузмінського, у нас залишилося мало сил, щоб продовжувати полеміку про “злочин та кару”. Нам закидають, що ми неофашисти, які займаються помстою та політичною розправою. Противники ж відмовляються визнати, що просто бояться за своє майбутнє у правовому полі, бо совість не чиста.

Нам закидали, що ми діємо старими і примітивними методами помаранчевої революції, а потрібно подавати справи до прокуратури, то хочемо порадувати наших опонентів, що процес уже почався. У групі голодуючих за відставку ректора Оксана Позиненко, яка отримала нагороду “Людина року” у номінації – “Молодь – надія демократії”. Ми пишаємося цим, тому відкидаємо будь – які безглузді звинувачення у незаслуженості цієї нагороди. Варто п’ять хвилин поспілкуватися з цією дівчиною і стає зрозумілим все.

Чому благодійні внески є явищем звичайним, а людина, яка відмовиться їх сплачувати, опиняється під загрозою зриву першої ж сесії? Не звільняється від подібної “благодійності” навіть багатодітні сім”ї.

Навпроти нас сидить фактично студентська рада обрана недемократичним шляхом і захищає себе та свого “начальника”. “Криве дзеркало”, в яке ми дивимось щодня шокує цинізмом. Двох з протилежного боку сьогодні викликано до прокуратури по факту заяви про участь у скупці паспортів та підкупі виборців з числа студентів. Тому вони захищають не університет, а себе, хоча ми вважаємо, що достойні представництва у студраді студенти завжди можуть бути переобрані демократичним та прозорим чином.

До речі, на 14:30 швидка забрала ще одну нашу представницю (Кулик Наталю, студентку 5-го курсу) до лікарні з діагнозом – виснаження. Ми просимо звернути увагу, що бездіяльність приводить до погіршення і ситуації в цілому і здоров’я молодих дівчат та хлопців, що зайняли принципову позицію і відмовляються скоритися ще не зламаній старій системі.

Коли ж говорять про політичне переслідування інакомислячих, то скажіть мені чому переслідуємось ми, а не ті представники старої машини, які досягають піку цинізму у своїх заявах. Чому тоді психологам, що проходять стажування у СШ№4 м. Черкас і підтримують нас сьогодні було відмовлено з боку директора у проходженні педагогічної практики.

Невже варто перефарбуватися і буде забуто про всі гріхи та облито брудом тих, хто не зламався тоді і не гнеться сьогодні. Вважаємо також, що не варто зводити рахунки між партіями, коли ті хто нас підтримують переслідуються тими, хто прагне звести рахунки через особисті образи протягом періоду вирішення кадрових питань під час формування керівного апарату області. Невже особисті амбіції стоять вище інтересів та здоров’я молоді.

Ми виснажені фізично, але сильні духовно. На нашому боці правда і Бог.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1109690894.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua