Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 07-03-2005
Славко Волинський: Піскун співучасник ліквідації підозрюваних у вбивстві Ґонґадзе?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1110218345.html

В тому що новоспеченого шефа СБУ пана Турчинова стара ґебістська ґвардія рано-чи пізно добяче підставить, не виникало жодних сумнівів. Застереження з цього приводу вже публікувались в матералі ”СБУ!Дай Боже нашому теляткові вовка з*їсти”. Проте ”вовки” виявилися хитрішим і зухвалішими ніж можна було сподіватися. ”Детонатор і організатор” СБУ не встиг ще як слід огледітись у своєму господарстві , як потрапив у пастку. І не має значення, чи поставив крапку у своєму житті екс-міністр МВС Ґенерал Кравченко самостійно, чи хтось йому в цьому ”допоміг”. Бо сам Президент України Віктор Ющенко днями заявив, що СБУ стежила за паном Кравченком понад рік. Ось Вам і ребус. Якщо СБУ дійсно стежила за Кравою, то як могло трапитись що Генпрокурор України Святослав Піскун ”не володів інформацією” про місце знаходження підозрюваного та не зміг його розшукати для вручення повістки з вимогою прибути на допит?

Тепер тяжко вірити у щирість слів одного і другого ! Невже ж адреса садиби Кравченка в Кончій Заспі не була відомою ані для Генпрокуратури, ані для ”топтунів” СБУ, або була також таємницею для його колишніх колег з МВС ? Наружці Служби Безпеки України не було відомо яким транспортом пересувається колишній екс-Міністр МВС і хто в нього персональний шофер? ( Будемо сподіватись, що з шофером нічого прикрого не станеться. Не зникне безслідно. Як-не-як важливий свідок, котрий чув постріл о 7.45 ранку, але чомусь не надав цьому пострілові важливого значення.)

А може трапилось як утому анекдоті, що ” топтуни” СБУ так ”старанно” топали за Кравченком, що ноги аж до яєць стоптали ? А яйця на морозі ме-ерзнуть. От і не догледіли об*єкт спостереження. Або?... Цього також не можна виключати. Хіба ж ґебісти коли-небудь працювали в інтересах Української Держави? А тут такий зручний момент випав відразу триплетом бахнути: по новому Президентові, по новому Голові СБУ, та по новому Міністртові МВС.

Інакше про хід спостереження за екс-Міністром МВС було б достеменно відомо Голові Служби Безпеки України Олександру Турчинову, бо керівник групи спостереження зобов*язаний регулярно звітувати за ходом операції своєму начальнику , а той у свою чергу Голові СБУ. Невже ніхто окрім Григорія Омельченка не розумів важливість і актуальність операції та ще й після таких грубих, або зумисних помилок збоку Генпрокурора Піскуна?!? Тут взагалі слів бракує. Отак собі взяти і безпардонно ляпнути в телеефір: ну, мовляв, Ґенерал Кравченко де ти зараз є не знаю, але в п*ятницю на допит на десяту ранку в Генпрокуратуру приходь. Та це ж просто вищий пілотаж. Однією фразою завалити одну з найбільш резонансих справ у світі!!!

Для порівняння дозвольте навести приклад іншої гучної кримінальної справи -- бельгійського педофіла Дютру. Так його та інших арештованих у цій справі пильнували , як зіницю ока. Щоправда була організована втеча. Миттєво в повітря здіянялись усі ескадрильї гелікоптерів, зупинений рух. За пів-години Дютру вже знову був в ізоляторі, і варту ще більше зміцнили. А вибити бодай слово від слідчих про хід розслідування ? Забудьте. Невже ж такі елементарні речі, як таємниця слідства не відомі Генеральному прокуророві України? Тепер його можна притягувати до відповідальності за опосередковану співучасть у вбивстві Кравченка , або у підштовхуванні його до самогубства. Доречі! Аналогічна доля за аналогічних обставин з ”ласки” Піскуна спіткала й іншого свідка у справі Ґонґадзе -- Гончарова. Ось, мовляв, який я спритний, найшов важливого свідка такого-то й такого, він володіє списками причетних до вбивства журналіста і відкрито через телеканали дає його орієнтири. А згодом свідок помирає на лікарняній койці під капельницею з відбитими бебехами. Випадковість у діях Піскуна, чи дволикість? Тут, начеб-то, викриває, а насправді ще більше заплутує. Ну де тепер шукати ще одного ”викритого” паном Піскуном і оголошеним на усю Україну через ЗМІ співучасника злочину Ґенерала Пукача?

Хто саме припинив життя ключового свідка у справі Ґонґадзе, чи сам Ґенерал Кравченко, чи соратники Кучми, чи противники як, Кучми , так і Ющенка (є й такі)— це не лише нові питання у розслідуванні справи, а й очевидність, що справа Ґонґадзе зайшла в глухий кут. Аби із нього вийти, то тепер слід допитувати організаторів та виконавців прослуховування кабінету Кучми. Тільки ось до них Піскуну не дістатись. Хіба що навпаки.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1110218345.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua