Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-03-2005
Хома Хрущ: Король помер! Віват, король! Кучма пішов! Віват, Омельченко, якийсь чомусь залишився?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111057399.html

Після прес-конференції в УНІАНі на тему “Земельний скандал. Маніпуляції київської влади” проведеної народними депутатами України Володимиром Бондаренком, Юрієм Оробцем та кандидатом у депутати Київради Петром Головатенком, в перших числах березня, київський мер О.Омельченко впав у гнів.

Київському міському Голові не сподобались думки та вислови учасників конференції стосовно зловживань його командою оборудками з землею в столиці України. Особливо мера вивела із себе ксерокопія ордера на приватизацію ним держдачі, який продемонстрував журналістам депутат В.Бондаренко. Мабуть Сан Санич вважав, що з від’їздом до Москви І.Бакая з ним туди ж від’їдуть і небажані документи, що компрометують мера. А тут такий прокол.

Сан Санич особисто запросив до себе Петра Головатенка, де з допомогою притаманної йому ще з часів свого прорабства ненормативної лексики показав “перспективи росту” молодому українському політикові. Зміст “розбору польотів” звівся до того, що Головатенка “уриють в асфальт” та заставлять бомжувати.

Саме після цього, за прямою вказівкою мера в Подільському районному суді, в кращих традиціях епохи Кучми, було інсценовано судовий процес з метою зняти П. Головатенка з міських перегонів. І тут справа полягала не лише в помсті Сан Санича за вільнодумство опонента, а й в обіцянці мером в підтримці іншому “своєму” кандидатові Анатолію Муховикову отримати місце у кріслі міськради.

Мова йде саме про того Муховикова, який очолює у Києві Головне управління земельними ресурсами і з яким Омельченко продовжує деребанити землю міської громади в своїх корисних цілях.

Далі, більше.
Після виступу в ефірі телекомпанії “Тоніс” Володимира Бондаренка з новими сенсаційними заявами щодо корупції в близькому оточенні міського Голови гнів Сан Санича досягнув свого апогею. Він викликав всіх своїх замів та голів райадміністрацій столиці, влаштував їм перегляд відеокасети і дав команду “Фас” на блокування дій лідера “Нашої України” у Києві.
Першою ластівкою став випад зама Омельченка з питань житлового комунального господарства Михайла Поживанова. “Київський донеччанин” раптово виявив факт, що в його господарстві десь зникло не більше не менше а півмільйона сміття. На думку Поживанова його не довезли на завод по переробці сміття, мабуть викинули просто в лісопосадки, а грошики поклали собі у карман. Більше всього попало компанії “Агромакс”.
За словами Михайла Поживанова відповідні документи відносно цієї компанії та інших були направлені до Генеральної прокуратури і Кабінету міністрів України.

Цікавим стало резюме пана Поживанова “Ця галузь тому і вважається надприбутковою, тому що дуже криміналізована”.
Далі в стилі словесної еквілібристики. Виявляється Поживанов звертався до Святошинської райадміністрації з наміром з’ясувати на яких підставах фірма «Агромакс» виграла тендери на вивіз сміття в районі. За словами заступника Київського мера інтереси «Агромакса» лобіює народний депутат, член фракции «Наша Україна» Володимир Бондаренко.

Ось так сказав і відрізав. Тут і криміналітет і народний депутат...
Ми не будемо вступати в полеміку з паном Поживановим, а приведемо лише копії документів, які з’явились набагато раніше, чим поживанівські, у відповідних державних органах.

Це звернення до компетентних органів самих перевізників сміття, та запит народних депутатів В. Бондаренка, М. Поліщука та С. Хмари до Генерального прокурора України п. С. Піскуна щодо порушень в цій сфері діяльності з боку КМДА.
На нашу думку саме ці документи дозволяють пролити світло на істинний стан речей пануючий в одному із останніх анклавів кучмізму у Києві.


КОПІЯ

Голові комітету Верховної Ради України
з питань боротьби з організованою
злочинністю та корупцією В.М.Стретовичу
Генеральному Прокурору України В.Піскуну
Голові Київської
міської державної адміністрації
О.Омельченку
Народним депутатам України
Засобам масової інформації


В місті Києві протягом багатьох років складався ринок санітарної очистки міста, в якому беруть участь підрозділи та фірми різноманітних форм власності . Підприємства, які займаються перевезенням твердих побутових відходів діють на ринку вже багато років. Для здійснення своєї діяльності на протязі 6-10 років даними підприємствами була придбана велика кількість спеціальної техніки, створені умови для її утримання та ремонту, укладені угоди зі сміттєпереробними підприємствами, створені колективи фахівців.
Нажаль, починаючи з 2004 року, в нашій діяльності почали наростати проблеми, причину яких ми зрозуміли пізніше. Справа в тім, що з приходом до роботи в цій галузі заступника голови Київської міської державної адміністрації М. Поживанова в Києві почали перереєстровуватись фірми з Маріуполя, які мали на меті витіснити з ринку київських перевізників.
Особливо загострилась ситуація з приходом до Головного житлово-комунального управління м. Києва керівником відділу санітарної очистки Тарасової В.М. та ще декількох співробітників з Маріуполя. Після цього ми відчули, що нам перешкоджають в отриманні дозволів на профільну діяльність, без яких брати участь у відповідних тендерах не можливо.
Декілька безпідставних відмов, які ми отримали, закінчились тим, що Тарасова В.М. запропонувала „бартер" - сплачувати щомісячно одну гривню з одного кубічного метра сміття, яке вивозиться підприємствами з Києва. Наприклад, керівнику ТОВ „Агромакс" було запропоновано надавати готівкою, згідно обсягам сміття, щомісячно більше 20 тисяч гривень. При цьому вона посилалась на те, що це не її умови, а вони виходять від М.Поживанова. її не цікавив той факт, що ця вимога не посильна для наших фірм. Загнаний в тупий кут, керівник ТОВ „Агромакс" вирішив шукати захисту в СБ України. Після документування фактів вимагатства Тарасова була затримана при отримані хабара і заарештована. Київською прокуратурою проти неї була порушена кримінальна справа.
Ми думали, що нова влада буде діяти так, як заявив Президент В. Ющенко -боротись з хабарництвом реально, а не на словах.
Що ж вийшло насправді. Не дивлячись на публікації в пресі про факт хабарництва на місці роботи, як державного службовця, Тарасова під чиїмось тиском звільняється з під варти та заявляє підлеглим та керівникам деяких підприємств, що „вийде сухою з води". Також, що з перших чисел лютого місяця вийде на роботу.
З управління викидають людей, які знають свою справу, а беруть туди тільки тих, кто відданий особисто М.Поживанову, або його землякам.На підприємства, що відмовились від дачі хабаря, чиниться прямий і неприхований тиск з метою знищення.
М.Поживанов створив для цього спеціальну комісію, розіслав листи районим державним адміністраціям з попередженням про відкликання дозволів та укладення договорів на вивіз сміття з іншими перевізниками.
Враховуючи це, ми звертаємось за захистом до Вашого комітету, Генеральної Прокуратури України, голови Київської міської державної адмістрації, до народних депутатів України та в пресу.
Готові пояснити подробиці та представити документи, які підтведжують те, що ми написали.
З повагою,
Директор ТОВ „Агромакс" В. Міткевич
Директор ТОВ „ЕкоКомТранс" Н. Артомонов
Директор АТ „Спецкомунтехніка" Л. Гошковский
Директор ТОВ „Селтік" З. Підубна
Вважаємо, що подібні випади з боку команди Київського мера є ідеальним інформаційним приводом, щоб кияни і не лише кияни побачили істинне обличчя “запомаранчевілого” Сан Санича та його оточення, яке так жадібно хапається за владу і розраховує на коротку пам’ять мешканців столиці України.

Але у Вас панове омельченко-кучмісти нічого не вийде. Ви не страшні, скоріше смішні та сатиричні. Ми готові відповісти на Ваші нові випади. Портфель з документами про ваші корупційні оборудки у столиці у нас досить величенький .... Тай й кияни давно вже не простаки ...

Хома Хрущ, політолог

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111057399.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua