Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 19-03-2005
CEKPETAPIAT: N 76/2005 "Про засекречування Указів Президента України..."

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111244732.html

У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про засекречування Указів Президента України, що становлять загрозу суспільній моралі, національній безпеці та незаплямованій репутації членів демократичної масонської VIP ложі "Наша Україна"

З метою збереження громадського спокою, політичної стабільності та додержання традицій новітнього українського державоуправління; враховуючи пріоритет відкритості влади та виходячи з необхідності зберегти чисті руки та чисту совість народного Президента України Віктора ЮЩЕНКА п о с т а н о в л я ю:

1. Засекречувати Укази Президента України, що становлять загрозу суспільній моралі, національній безпеці та незаплямованій репутації членів демократичної масонської VIP ложі "Наша Україна" (за допомогою таємного обряду "Омерта").

2. Укази Президента України, що підпадають під обряд "Омерта", втаємничувати від всіх, хто не входить до першого кола присвячених демократичної масонської VIP ложі "Наша Україна".

3. Не обтяжувати совість народного Президента України Віктора ЮЩЕНКА читанням та підписанням таємних Указів Президента України.

4. Доручити підписання та контроль за виконанням таємних Указів Президента України - Генеральному цензору демократичної масонської VIP ложі "Наша Україна" В'ЮЩЕНКУ.

5. Для збереження режиму секретності не публікувати таємні Укази Президента України у офіційних ЗМІ, посилаючись на незаконний гриф "опублікуванню не підлягає".

6. З метою дотримання проголошених пріоритетів відкритості та прозорості влади публікувати справжній текст таємних Указів Президента України в інтернеті, на сайті "Офіційний інтернет-блог секретних указів Президента України" (http://www.livejournal.com/users/CEKPETAPIAT/).

Від імені і з мовчазного дозволу народного Президента України
генеральний цензор демократичної масонської VIP ложі "Наша Україна"

В'ЮЩЕНКО

м. Київ, 22 січня 2005 р.
N 76/2005

Читати цей Указ на сервері Верховної Ради України:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=76%2F2005

Знаєте зміст інших таємних указів, які ще не опубліковані Секретаріатом?
CEKPETAPIAT@UKR.NET

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111244732.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua