Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-03-2005
Тарас Токар: Як почуває і почуватиме себе соціаліст серед кучмістів?
www.kuchmizm.info

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111474069.html

Жодного "нашоукраїнця" серед виконуючих обов'язки заступників голови облдержадміністрації та жодного "нашоукраїнця" серед начальників управлінь - сьогоднішній політичний розклад в Полтавській обласній державній адміністрації.

Станом на 22 березня 2005 року голові Полтавської ОДА, члену СПУ Степану Бульбі не вдалося долучити до своєї команди жодного "нашоукраїнця". Не вдалося чи не хотілося?

Така позиція керівника нинішнього "будинку кучмізму" починає не тільки дивувати, але й обурювати громадськість області. І це логічно. Невже з "нашоукраїнської" команди переможця президентських виборів Віктора Ющенка на Полтавщині соціалісту С.Бульбі не можна вибрати патріотичних професіоналів, щоб долучити їх до роботи в обласній державній адміністрації???

Натомість, всіма управліннями Полтавської ОДА (іншими словами - всіма напрямками), крім управління з питань внутрішньої політики, продовжують керувати "старі обличчя". Чим вони приваблюють нинішнього керівника облдержадміністрації - наразі, невідомо.

"Старі обличчя" на чолі з Кучмою і є кучмізмом, проти якого виступила більшість громадян України. Виступила і виступатиме при потребі ще не один раз. Над цим треба замислитися новому керівнику виконавчої влади Полтавщини, а не ображатися на тих, хто про це відкрито говорить.

Тарас ТОКАР.
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111474069.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua