Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-03-2005
ДЗГ МВС України: Полковника міліції А.Крижанівського буде поновлено в посаді

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111612202.html

23 березня Інтернет-видання „Майдан” оприлюднило лист проректора з наукової роботи Одеського юридичного інституту полковника міліції Анатолія Крижанівського - „людини, яка допомогла Луценку” (із назви публікації). Власне, автор листа, правоохоронець з майже 30-річним стажем, зазначає, що мав намір щиро „донести до керівництва МВС, широкого загалу фахівців проблеми, які накопичилися у діяльності відомчих вузів і своє бачення їх вирішення”, опублікувавши 11 лютого 2005 року статтю „Пора якісних змін?” в тижневику МВС України „Іменем закону”. За словами А.Крижанівського, він сподівався „продовжити розпочату розмову” у наступних публікаціях, однак „на редактора був здійснений такий тиск і нещодавно звільненими і деякими нинішніми керівниками, і особливо - олігархами від відомчої освіти, тому друга і третя статті з серії на вказану тему так і не побачили світ”.
Однак на цьому неприємні сюрпризи для А.Крижанівського не закінчилися. За словами автора, 22 березня наказом МВС України його звільнили з органів внутрішніх справ у зв’язку з „не продовженням” йому терміну служби в ОВС, а 23 березня ректор Одеського юридичного інституту підписав наказ про звільнення А.Крижанівського з посади проректора з наукової роботи цього навчального закладу.
Слід зазначити, що повідомлення А.Крижанівського стало несподіванкою і для міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. За його дорученням Департамент роботи з персоналом МВС здійснює заходи щодо поновлення в посаді полковника міліції А.Крижанівського. А редакція газети „Іменем закону” (яка вже декілька тижнів чекає заповнення вакантної посади головного редактора) зовсім не проти продовжити публікувати гострі матеріали свого колеги-освітянина.

23.03.2005 Департамент зв’язків з громадськістю
МВС України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111612202.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua