Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-03-2005
Прес-центр "ПОРА!": Тихо повзе кучміст. Через фракцію в райдержадміністрацію???
http://kuchmizm.info/weblog/archives/002050.html#more

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111927753.html

23 березня 2005 р. на черговій сесії Полтавської обласної ради голова ради Володимир Гришко оголосив про утворення фракції "Наша Україна", до якої увійшло 11 депутатів.

Нарешті, через три роки невеличка група депутатів нинішнього скликання знайшла сміливість утворити фракцію з колись опозиційною назвою. Долучитися до цієї фракції набрався сміливості і депутат обласної ради від Кременчуцького району, член Партії Регіонів, екс-кандидат на посаду голови Кременчуцької райдержадміністрації Іван Панасенко.

Нагадаємо, 24 лютого цього року громадянська кампанія "ПОРА!" оприлюднила заяву з приводу можливого призначення І.Панасенка на посаду голови Кременчуцької РДА. В цій заяві ВГО "ПОРА!" (див. www.kuchmizm.info ) застерегла Президента України Віктора Ющенка від аналогічних призначень на відповідальні посади.

Вступ депутата Панасенка до фракції "Наша Україна" полтавські активісти ВГО "ПОРА!" розцінюють як окозамилювання Секретаріату Президента України з метою пролізти на посаду керівника однієї з райдержадміністрацій на Полтавщині.

Прес-центр "ПОРА!".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1111927753.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua