Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-03-2005
:: Молодіжна громада проти свавілля Київської влади, протестує!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112018915.html

Шановні кияни та гості міста!

Дитячі, молодіжні, громадські та благодійні організації, що працюють в будинку Молодіжного центру м. Києва, проводять безстрокову акцію молодіжної громадської непокори під гаслом „Молодіжна громада проти свавілля Київської влади, протестує!”
Рішеннями київських судів організації, які реалізують державну молодіжну політику, Спілка молодіжних організацій України, Федерація дитячих організацій України, Асоціація молодіжних пошукових об’єднань „Обеліск”, Громадська організація „Арт екзистенція”, Мистецька агенція „Арт Велес", Благодійний фонд підтримки робітничої та селянської молоді України, Громадська організація Київський фелінологічний центр „Велес”, Комунальне підприємство „Либідь-К” фактично позбавлені права на існування.
З порушенням чинного законодавства України Господарський суд міста Києва намагається відібрати у молодіжної громади будинок, який належить молодіжним організаціям з 1992 року. Якщо влада міста забула, ми нагадуємо, що цей будинок був виділений Спілці молодіжних організацій України, як компенсація за звільнення адміністративного будинку, який знаходиться на Михайлівській площі, буд. 1. Не дивлячись на обіцянки, київська міська державна адміністрація так і не спромоглась розрахуватися за залишені їй у будинку обладнання та меблі.
За ініціативою Спілки молодіжних організацій України, Спілки піонерських організацій України в 1994 році в нашому будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 44 – пам’ятнику архітектури XIX століття – був створений Молодіжний центр м. Києва. Однак, під тиском кучмівської банди, Київська міська Рада прийняла незаконне рішення про передачу будинку Господарському суду міста Києва.
Керівництво суду, використовуючи телефонне право та виконавчу службу Шевченківського району міста, грубо порушуючи чинне законодавство України, намагається примусово виселити громадські об’єднання з Молодіжного центру.
Все це відбувається при безпринципній позиції Головного управління комунального майна виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), його начальника, заступника голови КМДА пана Лисова І. В.
Звертаємо увагу Київського міського Голови пана Омельченка О. О. на те, що його підлеглі за його спиною розрахувалися з судом будинком Молодіжного центру м. Києва за сотні справ, які вони незаконно виграли, ошукавши таким чином і вигнавши на вулицю тисячі підприємців, та розмістивши на звільнених площах свої комерційні структури.
Ми звертаємося до представників малого та середнього бізнесу, яких ошукало Головне управління комунального майна, вимагаючи хабарі та перерахувань, так званих „благодійних внесків”, на рахунки комерційних структур чиновників. Ми чекаємо на вас та зробимо все для того, щоб донести ваші проблеми до вух влади, та вже з іншими, чесними посадовцями вирішити всі питання.
Нагадуємо меру міста, що помаранчева революція відбулася не для того, щоб у місті процвітало цілковите правове свавілля і на вулицю виганялися дитячі, молодіжні, громадські та благодійні організації, а під демократичними гаслами старі умільці будували поліцейську державу.
Тому ми вимагаємо негайної відставки заступника голови КМДА пана Лисова І. В., як такого, що своїми діями дискредитує міську владу. Ми вимагаємо звільнення з займаної посади корупційного прихвосня Головного управління комунального майна міста Києва, директора комунального підприємства „Київжитлоспецекспулатація” пана Стельмаха В. І., який своїми злочинними виселеннями пустив по світу не одну сотню підприємців.
Звертаємось до працівників правоохоронних органів з проханням не піддаватись на провокації судових та виконавчих щурів, яки планують, використовуючи вас, взяти Молодіжний центр штурмом. В акції беруть участь воїни-інтернаціоналісти, які у випадку неправомірних дій з вашого боку, будуть діяти адекватно ситуації. Пам’ятайте, у всіх вас є діти, вихованням яких опікуються наші організації. Ми просимо вас, не допустіть свавілля.
Ми вибачаємось перед молоддю, дітьми та їх батьками, які у дні проведення акції мали вирішувати питання організації літнього відпочинку та тематичних таборувань талановитих дітей, проведення фестивалю дітей-інвалідів „Повір у себе”, інші важливі проблеми, які владу не турбують. Зрозумійте нас правильно, ми проводимо цю акцію як акт відчаю, для того, щоб ви жили в правовій державі і ніхто з чиновників, яку б посаду він не займав, не міг порушити ваші і наші конституційні права.
Ми звертаємось до інших молодіжних, громадських організацій з проханням підтримати та приєднатися до нашої акції протесту. Адже, якщо ми відступимо, не очистимо цю владу від погані, вона може знищити нас всіх.
Цього не буде! Правда буде за нами! Ми переможемо!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112018915.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua