Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 29-03-2005
І.В.: Дніпропетровщина: Історія блакитно-білої експансії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112132520.html

З сумом и дивом спостерігаю події у своїй рідній області. Ситуація з повним безвладдям органічно поєднується з стрімким «помаранчевінням» твердолобих, екс-кучмівських функціонерів. Але методи управління у таких «помаранчевих» залишились старі. Лише кілька прикладів-натяків.

Наприклад, 19 березня на зустріч високого гостя (самого Олександра Мороза) його учасників з боку облради викликали традиційними «разнарядкам», що розсилаються по районах і в яких вимагається мінімальна кількість присутніх від кожного району. Нічого не нагадує?

Але то не дивно! Під час передвиборчої кампанії добра половина штату облради працювала у неформальному штабі Януковича, який розташовувався на цілому поверсі облради. Доходило до абсурду: керівництво облради забороняла співробітникам облради користуватися таксі чи приватними авто з помаранчевими стрічками. Втім це не завадило колишній голові Булавці негайно перефарбуватися в помаранчевий, коли почалась розігруватись карта Швеця.

Або інше: коли кілька депутатів облради поставили свої підписи на запиті щодо незаконності обрання голови облради Швеця, у наступні дні кожний опинився під страшенним адміністративним тиском: кому пропонувались гроші, а кому – за грати.

Ще один цікавий факт. Колись для колишньго голови Дніпропетровської облдержадміністрації Яцуби с кабмінівських коштів був придбаний «наворочений» службовий Мерседес. Де він зараз? Чекає наступного губернатора? Звичано ні! Тепер на ньому їздить якийсь пан В.Бондарчук, один з депутатів облради і особа наближена до Швеця. Сам себе він часто називає «заступником голови облради», хоча формально (тобто по закону) таким не є. Дійсно, для такої самореалізації варто було підтримати революцію!

І, нарешті, у січні 2005 р., невдовзі після «коронування» Швеця, на всіх автомашинах високих посадовців облради замніили номери с нормальних місцевих АВ на круті міліцейські МІ.

...Мені здається, що цих людей взагалі не цікавить виконання якихось владних обов’язків – тільки реалізація повноважень і можливостей для власної монетарної чи моральної сатисфакції!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112132520.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua