Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-03-2005
Влад. Білоцерківець: “Наш помаранчевий Сан Санич”?!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112197963.html

Помаранчева революція нестримним поривом із київського Майдану блискавично розлилася всією Україною, несподівано для багатьох підняла з колін волелюбний український народ. Разом з тим, революція ще раз висвітила феномен всеядності властолюбців, які в одну мить одяглись в шати демократів.
Ми вже писали про цей феномен, ілюструючи його через фігуру Київського мера Олександра Омельченка. Сан Санич прийшов до влади завдяки напористості, улесливості, хитрості, умінням вчасно врахувати інтереси вищих можновладців, та обволокти все це, в очах громадськості, у популістські одежі.
Він побудував гігантську бюрократичну піраміду, яка контролює майже всі бізнес-процеси в столиці. Команда голови “кришує” торгову мережу, курує ліцензування, контролює ринок реклами, закупки техніки для міського транспорту і таксі для приватних перевізників.
Саме вона регулює розподіл транспортних маршрутів, роздає престижну землю під будівництво, визначає, які кампанії можуть працювати забудовниками, хто повинен "тримати" ринки й майже легально продавати не легальні медикаменти через мережу аптек...
У цю систему координат були вплетені і фіскальні органи: міліція, прокуратура, податкова, пожежники, санітари і т.д., які перетворились в опричників самого Омельченка, виконуючи роль засобів розправи міського голови з “непокірними бізнесменами”.
Сан Санич відчував себе майже “Володимиром – Ясним Сонцем”, створивши під себе феодальну вотчину, у якій він править одноосібно, призначаючи й знімаючи своїх сюзеренів - голів районних адміністрацій. Омельченко став справжнім хазяїном Києва.
Особливість політичної ситуації в допомаранчевому Києві полягала в тому, що “колючість Омельченка” стосовно тодішньої влади “Л.Кучми та К” полягала не в його не прийнятті антинародного режиму, а в необхідності охорони інтересів саме своєї “омельченківської імперії”.
Саме на цю “імперію” періодично зазіхали різні олігархічні клани з оточення Леоніда Даниловича.
Стосовно сутті “імперії Омельченка”, то вона нічим не відрізняється від інших олігархічних груп. Є лише одна різниця в ідеології забезпечення своєї діяльності. Це угрупування демагогічно використовує риторику про місцеве самоуправління, та майже безконтрольно використовує матеріальні ресурси київської громади в своїх корпоративних інтересах, не питаючи, при цьому точку зору простих киян.
Потім відбулася революція, яка спрямована не лише проти Кучми і Януковича, - вона спрямована на ліквідацію створеного ними режиму, і все, що з ним пов'язане (тотальна корупція, зневага інтересів громадян, зрощення влади й бізнесу).
Владна піраміда Омельченка є частиною соціально-політичної системи, побудованої Леонідом Даниловичем.
З огляду на цей факт, нова влада президента Ющенка чітко дала зрозуміти - корумпована владна система в столиці буде зруйнована, містечкові чиновники-феодали повинні передати владу в руки самоврядування.
Демагогічні ж заяви О.Омельченка, що нічого змінювати у місті не потрібно, бо тут панує соціальна гармонія та забезпечується високий рівень життя не заводить людей в оману.
Київ задихається від атмосфери кучмізму.
Головною проблемою інтеграції столиці на шляху революції є проблема наявності при владі фігури сьогоднішнього київського міського голови та його близького оточення. Саме він своєю поведінкою гальмує процеси революційних змін, прагнучи зберегти статус кво у Києві.
Зовсім не риторичне “крилате” омельченківське: “своїх хлопців не здаю” набуває характеру не лише недоречності, а й цинічності.
Час змінюється, не змінюється лише суть Сан Санича. Дивує лише його пихатість та самовпевненість в тому, що й на цей раз йому все зійде з рук.
Київ не став локомотивом революційних змін.
За зовнішнім святковим фасадом новітніх будинків, супермодерних магазинів, святкових реляцій міських чиновників консервуються проблеми реформування всього спектру життя столиці.
Провінція стосовно столичних хабарів може відпочивати.
Рівень корумпованості, чиновного невігластва, байдужості до долі сотень киян досягла фантастичних розмірів.
Так одноразовий хабар чиновникові за підпис дозволу щодо будівництва сягає вартості престижного сучасного авто західного виробництва, тому в столиці й спостерігається стихійний будівельний бум, який супроводжується варварським знищенням історичних та садово-паркових комплексів. Головним критерієм в питанні будувати чи не будувати є розмір “золотого тільця”. Думки киян до уваги не беруться, а коли хтось заперечує - до нього застосовуються спочатку улесливість, потім підкуп, а якщо це не спрацьовує – погрози і насильство.
Його величність хабар панує всюди: від дитячих яселок-до вищих навчальних закладів, від лікарень - до столичних базарів. Замикається ця страшна система на команду київського мера. Олександр Олександрович ж знаходиться в зірковій ейфорії. Він, мабуть, вважає, що кияни вже забули про його погрози ввести надзвичайний стан, судові позови проти організаторів революції, про свої холуйські заяви щодо третього строку президентства Кучми та багато інше.
На основних керівних посадах залишаються люди, які повністю себе скомпрометували, які були в перших рядах фальсифікаторів виборчих перегонів та гоніння за опозицією. Вчорашня опозиція в країні є сьогоднішньою владою, проте парадокс полягає в тому, що в Києві вона залишилась старою, з усіма її атрибутами. Це особиста відданість меру, панування телефонного права, кругова порука, не розуміння того, що красти неможливо і впевненість, що все зійде з рук, якщо за все сплачено.
Трагічність ситуації полягає в тому, що команда Омельченка займає позицію не простих спостерігачів, а цинічно-агресивну. Простим людям відверто говорять: “Ну і що Ваш Ющенко Вам дав?”.
Найбільш показовим є випадок з довиборами в міськраду по окрузі №60.
Офіційним кандидатом від влади йшов чиновник, який зробив багато такого, щоб остаточно дискредитувати себе в очах виборців - заступник голови Київської міської державної адміністрації, начальник головного керування земельних ресурсів Анатолій Муховіков.
Голосний скандал навколо розбазарювання, а простіше кажучи - крадіжки міських земель в унікальній рекреаційній зоні Пущі-Водиці зробив з пана Муховікова одіозну особистість. Якщо проводити порівняння із протистоянням Ющенко-Янукович, то можна говорити, що Муховіков в 60 окрузі сьогодні є носієм такого ж негативного багажу, як і Янукович із його невідомим тюремним минулим.
Так само тупо й цинічно на Муховікова працюєвав адміністративний ресурс, відбувався підкуп виборців. З виборчої гонки рішенням суду знімався основніий претендент. У цей же час, окружна комісія закривала очі на явні порушення з боку самого Муховікова і його команди, на підкуп виборців, на підготовку та проведення "каруселі".
Дивує не адекватність поведінки самого мера. Саме він, а не хто інший розхвалював “свого землеміра”, ратував за його недужі професійні якості. І все це після відомих земельних скандалів?
А чого вартий лемент піднятий заступником міського голови та секретарем Київради, вірним зброєносцем Омельченка Володимиром Яловим після того як авантюра з протягуванням Муховікова провалилася і переміг у окрузі представник “Сили народу” П.Головатенко.
Нашоукраїнців звинуватили у тих протизаконних діях, які не спрацювали в руках міської влади.
Очевидно, що мер не поважає киян, а його пихатість та прорабська настирність показує всім, що саме він є в Києві хазяїном, і лише підтверджують тезу, що функціонально нічим не відрізняється від Л.Кучми. Сан Санич - клон Леоніда Даниловича, у них просто різні масштаби, а суть та ж.
І тому кияни починають ставити під сумнів саму необхідність проведення помаранчевої революції. Судячи по тому, як виконуються обіцянки, дані Майдану, то досить швидко він почнеться знову. Не за горами новий вже київський майдан.
Щоб цього не сталося О.Омельченко повинен піти.

Але на все це київський міський голова не звертає уваги. Сан Санич впевнений, що пронесе й цього разу.
“На всіх парах” в роботу включилось команда мера. Іде активна переписка історії помаранчевої революції. Тон та зміст проомельченських видань пистрять матеріалами щодо виключної ролі в часи революції особисто Олександар Омельченка та його команди. Для фону з загашників дістали управлінсько-бюрократичну, особисту, диванну мікро-партію “Єдність”. Саме ця партія на 85 відсотків складається із київський чиновників. (В свій час це був загальний проект Д.Табачника та О.Омельченка, за допомогою якого планувалось у 2002 році відтянути голоси киян від кандидатів “Нашої України”).
Саме ця партія, очолювана мером, і була під час революції ударним януковичським батальйоном, спрямованим проти “Сили народу” у столиці.
Згадаємо численні наради активістів-чиновників, пропагандистів-вчителів, пропагандистів-двірників, які проводились в районних та міській адміністрації, де людям “коректно”, з погрозами про їх звільнення радили за кого і як голосувати. Ні для кого не секрет, що проводили подібні наради майже всі зами О.Омельченка та голови районних адміністрацій.
Дехто з сучасних політиків показує: до таких відноситься і Сан Санич, що мудрість заднім числом - це майже наявність мудрості взагалі.
Пам’ять киян, простих та не простих в рахунок не береться. Не беруться в рахунок відповідні документи, шпальти газет, сотні метрів відеоплівки.
Розрахунок та метода кумівська. Нагло, з відкритим забралом будемо брехати. В результаті будемо мати корінним чином перероблену та тенденційно інтерпретовану інформацію стосовно “вирішальної ролі і місця в революції” О.Омельченка.
А далі, як кажуть в Одесі, “ловкость рук и дело в шляпе”. Інформація, а скоріше дезінформація через “своїх людей” доноситься до нової влади.
Саме цим пояснюється факт присутності серед учасників установчого з’їзду Партії союзу «Нашої України» «вовків та овець».
І сміх і гріх. В одному залі зібрали політичних антиподів. В ролі «вовків» виступали представники, вище згаданної «Єдності», які під час президентських перегонів активно «пресували» представників «Сили народу», та «овець» представників блоку «Сила народу», саме тих, хто на своїх плечах і приніс перемогу Віктору Ющенкові.
На жаль, як бачимо, цій дезінформації дехто вірить. Ми, безпосередні учасники революційних подій, не робимо з цього трагедії, але й не збираємось бути овечками в буквальному, а не метафоричному змісті.
І тому хочемо нагадати пану Омельченку та його оточенню, про його «істинне революційне» минуле.


Погодьтесь, кожен факт, приведений у таблиці, заслуговує на розширений коментар, але щоб не бути звинуваченими в крайній за ангажованості, ми не станемо цього робити. Почекаємо ще, поки Сан Санич повністю не запомаранчевіє.

Влад Білоцерківець, політолог.

table.htm

 

 

 

 

число

 

 

 

  джерела

 

 

                                                                  зміст

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

27.11.03

 

 

 

 

 

 

27.05.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.07.04

 

 

 

 

 

 

 

16.09.04

 

 

 

 

 

 

21.10.04

 

 

 

 

 

 

10.11.04 

 

 

 

10.11.04

 

 

 

 

 

 

 

06.11.04

 

 

 

 

 

 

10.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.09.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-12

11.04

№45,

(520)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.12.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.04

 

 

 

 

 

 

29.10.04

 

 

 

 

 

 

6.11.04

 

 

 

 

 

 

20.11.04

 

 

 

 

 

 

 

 

30.12.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпорядженя

Мера 22212

 

 

 

 

 

Стенограма

засідання

 

 

 

 

 

 

 

 

З’їзд партії “Єдність”.

 

 

 

 

 

 

Матеріали ДУСі

 

 

 

 

 

 

Радіо “Ера”

 

 

 

 

 

 

«proUA»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ankor.com.if.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

Форум

Громадських організацій в підтримку

Кандидата

На пост президента України

О.Омельченка

 

 

 

 

 

 

 

 

“Дзеркало тижня”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІГА

БізнесІнформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевченківський районий суд м.Києва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали ДУСі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Початок відведення  землі під “проекти”  В.Януковича у Феофанії

 

 

 

 

 

 Початок деребану земель у Пущі Водиці

 

VII  сесія  міської влади ХХШ скликання відводить землю Державному управлінню справами в Пущі Водиці. Сесію веде В.Б.Яловий. Йому не вдається   включить це питання в порядок денний. Після цього в роботу включається Сан Санич: “Ви голосували, але не включили в порядок денний-не хватило 2 голоси. То я буду голосувати -“За” і Вас прошу повторно проголосувати за цю справу. За – 54, проти – 0, утрималось – 1, не проголосували – 11. Рішення прийнято.

Прошу проголосувати за самий проект рішення. За – 54, проти – 1, утрималось – 0, не проголосували – 12. Рішення прийнято..”

 

 

 

 Висунення О.Омельченка в кандидати на президентську посаду.

 

 

Під час з’їзду делегатами від регіональних осередків партії пропонувалося підтримати різних кандидатів, але зрештою «Єдність» висунула свого кандидата. Зрештою, таємне голосування визначило Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА кандидатом у Президенти України від партії «Єдність». За це проголосували 173 з 272 делегатів. Крім того, з’їзд затвердив народного депутата Станіслава СТАШЕВСЬКОГО довіреною особою кандидата в президенти О.ОМЕЛЬЧЕНКА.

 

 

 

 

 

Початок приватизації  О.Омельченком дачі №76  в Кончі-Заспі.

 

 

 

Омельченко погрожує можливiстю введення надзвичайного стану

Мер Києва Олександр Омельченко заявив сьогодні про можливiсть введення надзвичайного стану у столицi, якщо виникне загроза порушення громадського порядку. Про це він заявив сьогодні на сесії Київради. Київський голова також повідомив, шо надіслав до шевченківського місцевого суду подання з проханням дати дозвіл на обмеження в часі і территоріально проведення масових акцiй у столицi. Як відомо, деякі політичні сили заявили, що будуть проводити у ніч президентських виборів маштабні акції.

 

 

Штаб Александра Омельченко виступає за підтримку В.Ющенка

Общественный штаб Александра Омельченко, принимавшего участие в первом туре президентских выборов от партии «Єдність», заявил о поддержке во втором туре выборов Виктора Ющенко. Соответствующее политическое заявление штаба озвучил в среду на пресс-конференции его руководитель Сергей Рудик.

 

Александр Омельченко, который баллотировался на пост Президента Украины от партии "Єдність", знает об инициативе своего предвыборного штаба поддержать лидера "Нашей Украины" Виктора Ющенко во втором туре президентских выборов. Об этом заявил в среду на пресс-конференции руководитель Одесской областной организации партии "Єдність" Владимир Коев. "Омельченко знает, что мы сегодня здесь", - отметил он. Вместе с тем В.Коев напомнил, что у А.Омельченко есть личная позиция по данному вопросу, которую он уже выразил, заявив, что не намерен поддерживать ни одного из кандидатов во втором туре. По словам В.Коева, А.Омельченко будет ее отстаивать. Отвечая на вопрос корреспондента ЛІГАБізнесІнформ о том, одобряет ли А.Омельченко инициативу своего штаба поддержать во втором туре В.Ющенко, В.Коев заявил: "А мы сегодня увидим".

 

 

 

 

 

Мітинг на Мадані Незалежності. Вперше роздають апельсини . на сцені разом зявляються В.Ющенко, Ю.Тимошенко та О.Мороз. За розпорядженням міської влади через місцеве  вуличне радіомовлення відбувається глушіння виступаючих

 

 

 

 

Заява про те, що штаб О.Омельченка вже не підтримує В.ЮщенкаОбнародованные планы дальнейших действий общественного штаба Александра Омельченко нельзя считать правомерными. Об этом говорится в заявлении украинской партии "Единство", которым располагает ЛІГАБізнесІнформ. Заявление стало ответом партии на

сообщение

 руководителя общественного штаба Сергея Рудика о поддержке штабом одного из фаворитов президентской гонки. "В первом туре президентских выборов лидера Украинской партии "Единство", Киевского городского голову Александра Омельченко как кандидата в президенты от Украинской партии "Единство" поддержали более 300 общественных организаций из всех регионов Украины, которые объединились в общественный штаб. В связи с тем, что А.Омельченко не вышел во второй тур выборов, эта структура с 2 ноября 2004 года прекратила свое существование", - объясняет партия. "Президиум Центрального совета Украинской партии "Единство" на своем заседании 5 ноября четко высказал свою позицию относительно второго тура президентских выборов, и она остается неизменной", - подчеркивается в заявлении партии.

 

 

 

 

 

        Омельченко пропонує реалізацію  плану КУЧМА-3 на три місяці

 

На нараді вищих посадовців за участю Кучми, Януковича, Литвина, яка відбулась 24 листопада 2004 року в “Кончі Заспі” щодо надзвичайної ситуації в Україні. Омельченко пропонує Л.Кучмі “специфічний алан” виходу з кризи. “Я переконаний, що на даному етапі тільки діючий президент, імя йому Кучма, може продовжувати виконання своїх обов’язків для стабілізації ситуації Сходу і Заходу. Вся Україна знає, що Віктор Федорович східняк, а Віктор Андрійович – західник і від американців. І це правда”.Омельченко висловився за збереження статус-кво Януковича як прем’єра,Литвина як Голови Верховної Ради і ще раз звернувся до Президента: “Ви не маєте права ставку робити ні на кого, крім як на себе”, і додав: “Час- лікар. Поживемо 3-4 місяці, побачимо, яка буде ситуація”.

 

 

 

Мужик В.Ющенко, чи ні?

 

Що ви мали на увазі, коли тільки що на Форумі заявили, що Ющенко- не мужик?
    Я поважаю Віктора Андрійовича, він чудова людина, розумний, високий, інтелігентний. Що йому ще приписати? Але не мужик! Бо якщо мужик – то трапилося таке, то нікому не каже, крім сім'ї своєї. Хто з нас не травився? А то зуб болить, око червоне, вухо заболіло. А от понос – це стидно. Чого стидно? Це треба, щоб увесь світ знав! Нащо це треба?... Ви не знаєте, а я знаю, що лікарі клініки  відмітають те, що Ющенка було отруєно. (Проглядаються прямі контакти з Сівковичем)
    
І повторюю, що ні з однієї сім’ї ця хвороба не повинна виходити дальше. Бо якщо кум до куми завтра скаже, що він два яйця зніс, ви ж анекдот знаєте? Він жінці признався, вона, бідненька, в 4 часа встала, ще сонце не зійшло, знайшла куму і сказала, що її чоловік два яйця зніс. А до ранку все село знало, що він 10 яєць зніс. Це народна байка, я ж не придумав. Тому я і сказав, що я знаю те, що знають всі. А правди ніхто не знає про Віктора Андрійовича хворобу, тільки один він.

     Ждіть тепер чим кінчиться все це. Сьогодні-завтра офіційна депутатська комісія дасть висновок.    То це ж правду виходить Леонід Данилович казав, що буде грязно"
     А потім я сказав таке ж саме про Віктора Федоровича. Що там правду теж знає тільки він, і більше ніхто. Я не задоволений, те що трапилося з ними, бо це не нормальне явище в цивілізованому суспільстві, але їх поведінка відповідає тому явищу яке відбулося. Давайте тому панахиду чи поплачемо за ними, окремо чи за двох. (Бурные аплодисменты делегатов - Ред.). Ти знаєш, хто такий мужик? Мужик це той, кого можна отравити тільки соляной кислотой (Бурные аплодисменты делегатов – Ред. ).

 

 

 

 

 

 

 

Про новий альтернативний закон виборів президента, та аморальність кандидатів

 


 Треба внести зміни в закон. Я особисто признаю того, хто набере більше 51% контрольний пакет. Якщо жоден не набере менше 50%, я на другий день - у жорстку опозицію. І в більш жорстку, ніж "ліві" й "праві" разом узяті", - сказав мер Києва.

Мені треба жорсткіше, ніж тепер до справи взятися, бо то - протинародні речі. І останнє у мене запитання, якщо переконаний кожен фаворит, що він повинен виконати більше моральний фактор, взяти більше 50 і хоче бути моральним президентом, то повинні вони вдвох завізувати цей проект закону і вийти у ВР з пропозицією, від “НУ” і від “Регіонів”.

 Якщо вони цього не зроблять, вони обидва майбутні аморальні президенти, я про це буду говорити весь жовтень. Тобто хочуть стати президентом любою ціною, а люба ціна – це 43%.(Бурные аплодисменты делегатов. – Ред.).


 

 

 

 

 

 

 

Про “хитру стратегію мера”, або про мерині яйця в деяких політичних гніздах

 

Ваш заступник - пан Яловий є заступником керівника виборчого штабу Януковича в Києві. Як це узгоджується?

Хто з вас знає, що Володимир Борисович хворий? То на роботу ходить, то не ходить. І сьогодні я йому сказав: не приходь на роботу, поки не пройде температура - вдень нема, а вночі є. Він приболів і я його жалію, ціную, а це все говорить про те, що в мене є признаки демократії. У мойому штабі від Регіонів Януковича нікого нема. А ми дали штаби в Києві і Ющенку,  і Януковичу, і всім, хто до нас звертався. Всі штаби в Києві працюють. Тому Яловий і заступник штабу Януковича в місті Києві - демократичне поняття. А заступники голови Валерій Борисов і Михайло Поживанов - прихильники блоку партій "Наша Україна".

 

 

 

 

 

 

 

 

Філософські роздуми мера про авторитети в політиці та симпатії до Н.Вітренко

 

 

Ви кажете, що схожі на киян. У столиці дві третини голосів було віддано за Віктора Ющенка. Гадаю, що в цій ситуації киянам важливо почути вашу думку: так ви все-таки «блакитний» чи «оранжовий»?— Узагалі-то я завжди любив жінок і навіть 31 жовтня віддав свій голос за прекрасну половину населення країни в особі Наталі Вітренко. По-перше, я трепетно ставлюся до гендерного чинника і вітаю подібне до шведського та бельгійського перебування жінок при владі. А по-друге, 70 відсотків програми Наталі Михайлівни співпали з моєю.— Наталя Вітренко підтримуватиме Януковича. Отже, автоматом і ви.

— Я проголосував за Наталю Михайлівну за кілька днів до її несподіваної заяви.

 

 

 

 

 

Омельченко погрожує силує ліквідувати наметове містечко з Хрещатику

На вчерашнем расширенном заседании коллегии Киевской горгосадминистрации киевский городской голова Александр Омельченко заявил, что если на протяжении сегодняшнего дня участники акции неповиновения не перенесут палатки с проезжей части Крещатика, то городская власть «поможет».

«Все деловые переговоры исчерпаны, обещания, данные штабом, не выполнены. Будем ждать еще сегодня, а потом поможем переместить палатки туда, куда считаем нужным», – сказал городской голова, подчеркнув, что предупреждений больше не будет, а территория центра Киева должна быть чистой и опрятной
.

 

 

 

 

 

 

 

  Постійні акції направлені проти масових дій “Сили народу” з боку міської адміністрації, які закінчились позитивним вирішенням в судовому порядку на користь “Сили народу”.

 

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12352/ 04р

Спроба КМА обмежити проведення  масової акції 23.10.04 опозиції на площі Л.Українки біля ЦВК. Суд відмовив КМДА і дозволив проводити зазначені заходи.

Того ж дня  О.Омельченко дає розпорядження  про заборону ставити на площі Л.Українки трибуну і на ліквідацію помаранчевої символіки по маршрутам руку колон маніфестантів.

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12457/ 04р.

Спроба КМДА обмежити масовий мітинг 01.11.04 біля ЦВК.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-12988/ 04р

Спроба КМДА обмежити пішу ходу опозиції та масове її зібрання на Майдані Незалежності. Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

 

Цивільна справа  № 2-13438/ 04р

Спроба КМДА  обмежити права на проведення мирного зібрання

громадян та концерти на Майдані незалежності. Саме з цього й почалося велике стояння на Майдані.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 О.Омельченко сам зявляється на майдані під час монтування сцени, де погрожує робітникам і вимагає зупинити монтажні роботи.

 

 

 

Цивільна справа  № 2-14840/ 04р

Спроба КМДА ліквідувати наметове містечко.

Суд відмовив КМДА і дозволив проведення заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Анульовано єдиний відомчий ордер №126 на будинок №76, загальною площею 401,9 кв.м. житловою – 196,8 кв. М., виданий на  сімю  із однієї особи, на імя Омельченка О. Розпорядженням керівника Державного управління справами 16 вересня 2004 р.

 

 

 

 

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112197963.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua