Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 31-03-2005
Віктор Токар: Нісенітниця від Євгена Ширая

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112254364.html

Народний депутат України Степан Бульба в кінці 2003 року був переконаний (про що свідчить публікація в газеті “Товариш” від 05.11.2003 р.), в тому, що “селяни, які будуються, які сьогодні залишаються жити і працювати в селах, заслуговують на всебічну допомогу і підтримку. Вони рятують майбутнє українського села”.

Нині народний депутат України і водночас голова Полтавської облдержадміністрації Степан Бульба при зустрічі 21 березня 2005 року з головою Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктором Токарем несподівано заявив, що програма “Власний дім” себе вичерпала і її фінансування, як на державному так і місцевих рівнях, буде скорочуватися.

Вважаю, що така безпідставна думка голови ОДА викликана впливом висловлювань начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Євгена Ширая, який давно заслуговує на звільнення за бездіяльність, але маючи вдачу пристосуванця, роками залишається на такій безвідповідальній посаді.

Віктор ТОКАР,
голова Обласного фонду підтримки
індивідуального житлового будівництва
на селі (м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1112254364.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua