Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 10-04-2005
Олександр DADDY Попов: Пану Сергію Рахманіну: про „Без права на ПОРАзку”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113144092.html

Шановний пане Рахманіне, ця стаття – спроба відкритої для обговорення рецензії Вашої статті у газеті „Дзеркало тижня”, №13 від 9 квітня 2005 р.

Перш за все маю представитися: я – Олександр Попов (DADDY), є одним з рядових активістів Громадянської кампанії „ПОРА!” (за Вашою термінологією – „чорної”).

Під час революції я був одним з співкоординаторів проекту „Нічна варта” – все, ні слова більш не буде про революційні заслуги, всі вже й так несли „помаранчеву колоду”. Одне, останнє зауваження: я бачив всі події особисто, а не чув від пана Каськіва у літературному перекладі Юсова-Золотарьова. Одночасно я є представником того самого „середнього класу”, партією якого Ви пропонуєте стати Політичній Партії „ПОРА” (т.зв. „жовтій”).

Я намагатимусь на 100% дотримуватись Вашого тексту і спробую коротко висловити свою ( а може, й не тільки свою) точку зору на тези Вашої статті.

„... наскільки ми можемо судити, громадянська компанія під такою назвою замислювалася як разовий передвиборчий проект...” – Перфект! У одній фразі відбиті всі недоліки т.зв. „жовтої” „ПОРИ”: громадянська кампанія під такою назвою не замислювалась взагалі, це була молодіжна ініціатива, були тренінги, була початкова робота, а тільки потім була сформована назва. „Одноразовий передвиборчий прект” – це що? Діти, революція закінчилася, йдіть додому, на лекції, а дорослі дяді будуть користуватися тим, що ви заробили на площах своїх міст, у катівнях Білоконя, у протистоянні кучмізму – оце „одноразовий проект”? Це дійсно „одноразовий”, але не проект.

„ ... формальний куратор „Пори” від ющенківської команди, Тарас Стецьків...” – WOW!!! За весь час бачив одного „куратора”: якись дядько в помаранчевому шалику прибіг на пікетування Кабміну і став на нас кричати, щоб ми не здіймали такий галас, бо заважаємо „прощанню з Кирпою”... Пауза... Ми виховані люди, але „куратора” послали, а галас все одно потрібно було припиняти, бо через 20 хвилин ми спіймали „Азарова со товарищи” у приміщенні Мінфіну на Подолі. До речі, у цей час „революціонери” з „жовтої” „ПОРИ” зверталися до „революційного” київського мера з пропозицією розігнати наметове містечко (ціни: за домовленністю).

„... формального лідера руху Владислава Каськіва...”. Я не відкрию Америку, якщо ще раз Вам розповім, що не просто Влад Каськів не є „лідером” руху, а взагалі рух ГК „ПОРА!” утворювався як безлідерний.

„... Є підстави вважати, що деякі впливові „нашоукраїнці” завчасно впровадили в різні осередки „Пори” своїх емісарів, котрі старанно підігрівали наявні суперечності...” Це вже навіть не смішно. Ну чому Ви не прийшли поспілкуватися з активістами ГК "ПОРА!" на вулицю Межигірську? Чому у Вашому тексті з‘явились „емісари”? Це особисто мені нагадує лексикон відомої свого часу газети „Правда”, або „Червона зірка”. Ті теж всюди бачили заокеанських емісарів. Так саме і „лідер” Каськів десь наприкінці січня, в кулуарах %-го каналу казав: „Я знаю хто мене вам заказав (інформаційно), я знаю хто вам заплатив”... Без коментарів: не треба всіх міряти своїм аршином.

„... немає нічого гріховного й у бажанні групи амбіційних і прагматичних людей формалізувати окремі нонконформістські гуртки...” і відразу, якщо дозволите, друга цитата: „... суспільного руху та політичної партії, готових підтримувати одне одного і здатних виконувати обов‘язки парламеннтських контролерів і вуличних ревізорів...”

Амбіційні і прагматичні будуть звісно „парламентськими контролерами”? – Все інше – без коментарів, як писали у славетних „темниках”.

„... залучення представників середнього класу – один з засобів здобуття авторитету. Така партія потребує саме цих людей. А такі люди потребують саме такої партії...” На думку хлопців і дівчат з ГК „ПОРА!” авторитет досягається не залученням до свої лав представників середнього класу з їхніми грошима, а справами: декучмізацією, дезасухізацією, демафізацією. Про партію середнього класу – це чудово! Але чому вона має називатися „ПОРА”? Тому ЩО „активні і прагматичні” це марення вважають своїм?

„...І останнє. Не варто розпочинати свій шлях в політику із втручання в латентний конфлкт між командами прем‘єра та Президента...” Додамо тільки: а також із шахрайства і омани.

І тепер останнє від мене. Ми дуже поважаємо Вашу журналістську працю, Вашу позицію, Ваші оцінки політичної ситуації в країні і дуже здивовані Вашим однобоким висвітлюванням проблеми ГК „ПОРА!”. Чи Ви вже теж є членом новостворюваної ПОлітичної ПАртії ЖОвта ПорА?

DIXI

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113144092.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua