Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-04-2005
Володимир Бойко: Від автора публікації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113511124.html

Ми отримали коментар Володимира Бойка, автора статті яку вимагає зняти з "Майдану" кампанія "Олімп" (дивіться тут http://maidan.org.ua/static/mai/1113499605.html )


Щановний пане Ігоре. Те, що Ви не помітили, що сайт „Майдан” лише передрукував мою статтю з іншого видання, я пояснюю виключно незнанням Вами української мови.

Те, що Ви називаєте згадування Вашої компанії в статті про донецьких „пацанів” не інакше, як чорним PR-ом, „откровенно порочащим репутацию корпорации”, я пояснюю виключно вашим інтелектуальним рівнем.

Те, що Ви комусь чимось погрожуєте та ще й вимагаєте від „Майдану” поширювати по Інтернет-виданнях повідомлення про те, яка Ваша компанія біла та пухнаста, я пояснюю виключно Вашим специфічно-донецьким менталітетом.

Те, що Ви намагаєтеся переконати громадськість у тому, що Мішаня Косой не є власником „Олімпу”, я пояснюю виключно Вашими проблемами із здоровим глуздом.

Тому я, Бойко Володимир, автор матеріалу „Чорний лебідь” Бориса Колесникова”, стверджую, що власником „Олімпу” з усіма його потрухами є Михайло Михайлович Ляшко, він же Мішаня Косой, який зараз переховується від правоохоронних органів України за кордоном (за моєю інформацією – на території Греції). Звертаю, пане Ігоре, Вашу увагу на те, що я не обговорюю питання, на кого саме з бригади Мішані була зареєстрована торговельна марка „Олімпу” – я лише веду мову про питання власності. Втім, було б цікаво послухати думку з цього приводу самого Мішані. Сподіваюся, що така нагода скоро в нас буде завдяки „Інтерполу”.

До речі, про Пашу Климця. Я б залюбки взяв інетрв’ю в цього провідного діяча донецького бізнесу, доки він на свободі. А то всяке може трапитися. Особливо мені хотілося б розпитати в нього про організацію 31 жовтня 2003 року зриву в Донецьку з’їзду „Нашої України”. Пам'ятається мені, саме Мішаня надавав для цієї акції свою бритоголову молодь, а Паша переймався розклеюванням по місту біг-бордів з зображенням Ющенка в нацистській формі. Чи може Ви, пане Ігоре, станете заперечувати й той факт, що Ваш шеф, голова правління ВАТ „Олімп”, є засновником сумно відомої фірми „Плазма” і мав саму безпосередню причетність до цієї, виняткової за своїм нахабством, провокації? Сподіваюся, що правоохоронці найближчим часом пояснять Вашому босу, що таке „чорний PR” і який строк позбавлення волі тягне участь у організації масових заворушень.

Володимир БОЙКО

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113511124.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua