Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-04-2005
Андрій Ігнатов: ПроФФесура

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113846469.html

Біографічна інформація щодо двох міністрів нового уряду - Романа Зварича і Юрія Павленка - може містити неправдиву інформацію щодо їх академічних досягнень, а щодо міністра Сергія Терьохіна - неправдиву інформацію про його колишню академічну афіліацію.

Шок від статті Люби Шари в Українській Правді про неправдиву інформацію, подану міністром Зваричем щодо його нібито отриманих академічних ступенів "кандидата" і магістра в Колумбійському Університеті, доповнився шоком від реакції самого міністра. "Це політичне замовлення," - відкоментував міністр звинувачення у поданні неправдивої інформації, не вибачившись за приписування собі американських академічних ступенів, яких він, як виявилося, ніколи не отримував.

Урядовий Інтернет портал і надалі приписує міністру Зваричу ступінь "магістра філософії", закінчення "філософського факультету" у Колумбійського університету у Нью-Йорку, і "кандидатську дисертацію "Онтологічні основи етики Платона". (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=11413003&cat_id=31418)

...


Крім міністра Зварича, підстави для сумнівів у отриманні ступеня або диплому Університету Північного Лондона (нині Лондонського Метропольного Університету) є щодо мінстра у справах сім"ї та молоді Юрія Павленка.

Так, Урядовий портал містить такі біографічні дані мінстра Павленка(http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=11386831&cat_id=31418):

"Освіта вища, у 1997 р. закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, історичний факультет, історик, викладач історії, у 1999 р. - Українську академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління, у 1998 р. - Університет Північного Лондону, спеціаліст державного управління."

Університет Північного Лондону не надає ані дипломів, ані ступенів "спеціаліст державного управління".

Співробітник однієї західної компанії каже, що "рівень знань англійської мови Юрія Павленка не дозволив би йому закінчити британський університет."

...


Згідно Урядового порталу, міністр Сергій Терьохін у 1995 році займався такими речами (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=11395027&cat_id=31418):

"У 1995 р. - науковий дослідник Гарвардського університету (США)."

Пошук по базі даних Гарвандського Університету не містить даних про міністра Терьохіна ані як співробітника, ані як студента. Таким чином можна зробити припущення, що міністр Терьохін не працював у Гарвардському Університеті.

...


Залишається загадкою, чому Кабінет Міністрів і секретаріат Президента не перевірили факти, подані у біографіях міністрів і не виправили їх хоча б на урядовій сторінці в Інтернеті. Адже "маленька брехня" (чи "велика брехня"?) зазначених міністрів б"є по іміджу як Уряду Народної Довіри, так і іміджу України серед цивілізованих країн світу.

...


Контакти:

The Graduation and Conferments Office,
London Metropolitan University (North Office)
+ 44 20 713 32 034

Employee Verification Office,
Harvard University
+1 617 495 2404

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1113846469.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua