Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-04-2005
капітан Немо: Агов, Юлія Владіміровна, шо ж ви дєлаєтє ?
Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1114096849.html

Юлія Владіміровна-а! Юлія Владіміровна-а-а!!! Ми здєсь! Юлія Владіміровна, ето же ми, прєдпрініматєлі которі. Которі бєз образованія юрліца. Ви должни нас єщьо помніть, ми ж ваші ярі поклоннікі. Всі прєдпрініматєлі-єдіноналожніки і під час помаранчевої революції, і ще раньше, як ви сиділи у Лук"янівськім СІЗО, за вас лізли на рожон, матюкали Кучму і надіялися на краще!!! По суті, ми і є той середній клас, який ви тільки хочете в Україні створити. А ми вже є. Тут как тут. І не нада нас створювати заново, дайте нам просто свободу, за яку ми з вами боролись, і ми самі розмножимося. А ви нам взялись допомагать, покращувать закони, але ми бачимо, що ви набагато лучче іграєте роль полєвого командіра, нєжелі прємь"єр-міністра. Не нада нам улучшать закони, дайте нам ті погані закони про єдиний налог, що придумав капосний Кучма шість год назад. Чим ми вам не вгодили, Юлія Владіміровна, шо ви взялися покращувати нам життя? Матушка ви наша, чим???

Я понімаю, я тоже фізік, шо така хороша цифра, як 300 000 (триста тисяч) - ето єсть скорость світла, і ще зі школи ми всі до цієї красивої цифри привикли. Але насправді, ми ці триста тисяч робимо не за сєкунду, як світлові фотони, і не за годину, а за рік. Рік - це всьо равно, шо год. Год - це не сокращєніє від "година", а 12 календарних місяців. Ну, ви должні єщьо помнити: січень, лютий, березень (пользуясь случаєм, вітаю Вас із прошедшим 8 марта...), квітень ну і так далі. Це тєорєтіческі. А практічєскі у нас "і так далі" може не получитися. Застрянемо у квітні місяці 2005 года. Бо ті зміни, що ви внесли заднім числом, ставлять на нас, так сказать, крєст. Отой, шо должен вже давно був стояти на Медведчуку, як ви і обєщали.

Шоб вам було лучче понять, в чом наша проблєма, поясню. Оті злощасні "Триста тисяч" - це не чиста прібиль. Шо таке "чіста прібиль", я сподіваюся, ви ще помните. Якщо не помните, спросіть у свого знайомого бухгалтєра. Позвоніть і спросіть: "Андрєіч, мол, так і так, мене тут срєдній клас озадачив, а шо такоє чістая прібиль?". Він вам об"яснить, він должен іше помнить. Ну, а якшо не помнить, або може у вас кончились гроші на щєту, то я вам сам поясню. Це коли купив шо-то за гривну, а потім взяв і продав ето шо-то за сто, от тобі 99 грівень чистої прібилі. Але це тєорєтіческі. А практіческі наоборот: купив за дев"яносто дев"ять гривень, продав за сто, от тобі 1 гривня чістої прібилі. І ми з цією чистою прібилью йдем в налогову, купляємо декларацію копійок за двадцять, а на здачу (80 копійок) - п"єм, гуляєм, кушаєм красну ікру і ні в чом сєбє нє отказиваєм, одним словом - развлєкаємся по полной.

Так от, к чєму я всьо ето: еті триста тисяч - ето нє только ота одна гривня, а ето оті 99 гривень, котрі во всьом цивілізованном мірє називаються затратами, плюс ета злосчастная одна гривня, котора коє-кому мозолить очі.

То єсть, тєорєтічєскі - канєшно, я могу зробить оборот в 300000 і за одну нєдєлю, но вот прібилі поімєть оттуда в лучшем случає всєго на дєсяток бланков налогових декларацій. Ви міня спросітє - а зачєм же я, в таком случає, ношу гордоє званіє бізнєсмєна??? Почєму би мнє, ви спросітє, раз я нє умєю хорошо торговать, нє пойті і носіть гордоє ім"я сталєвара ілі пєда- , простітє за вираженіє, -гога. Ви розумієте, шановна Юлія Владіміровна, у нас в Україні бізнесá в людей єсть дуже разні, не всім же газом пощасливилось торгувати. І прєдпрініматєльство - ето постоянний ріск, случаются і прольоти по полной программє, в просторєчії називаємиє "убиткі", а срєді людєй, понімающих о чьом рєчь, - "кідалово". І як тоді????

ТО єсть, може вас неправильно інформіровали, то я єщьо раз нагадую: триста тисяч - ето нє чиста прібиль, а валовий доход.

І напослєдок: Юлія Владіміровна, я понімаю, шо ви з бізнеса пішли, зайнялись політикою, то я ще хочу на всякий случай напомнити, шо еті "триста тисяч" - ето нє в у.о. Нє в доларах, нє в євро. Ето в гривнях. Ну, ви ж должні єщьо помнити, шо це таке....

Обговорити в форумі http://www2.maidan.org.ua/n/free/1113894936

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1114096849.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua