Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 10-05-2005
Інна Сухорукова, Харківська правозахисна група: Звернення 100 – провокація!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1115718670.html

Саме так я оцінюю цей текст. Господи, вся ця полеміка навколо семітів, антисемітів, сіоністів, фашистів тощо – це таке собі нафталінове марення ХХ сторіччя. Варто вже оговтатись. Скільки років державі Ізраїль? З народженням держави, сіонізм, як такий, в принципі не існує. Залишається банальний інтегральний націоналізм або шовінізм, який в цій країні не більший і не менший, ніж скрізь.

А увесь цей галас навколо сотні підписантів „Звернення 100”,
http://www.mignews.org.ua/article.php?idarti=61 чесно кажучи, ні до чого, бо завжди були ті, хто не полюбляє євреїв, і ті, хто не полюбляє чорних або жовтих – і багато інших дурнів с писаними торбинами чи без них. Краще уважно подивитися тим з дурнів, хто ще не зовсім здурів, на обставини, про які пише Сергій Грабовський (з ним я можу повністю погодитись). http://www.pravda.com.ua/archive/2005/april/19/2.shtml

А саме: знайшло собі ФСБ деяку кількість йолопів і зробило досить грамотну „провокуху” проти нашого уряду. Бо кому ж потрібні в НАТО або ЕС країни, де скінхеди гуляють, як у себе дома, та й академіки кримінальні дурощі пишуть. Що це „провокуха”, видно з „актуальності” тематики – якраз для 30-х років минулого сторіччя! Але дивним чином на якісь кошти існує цілий університет „МАУП” – зі штатом та розгалуженою мережею філій, і лідери його лижуть нову владу, куди тільки можуть, в усі місця, а потім підносять їм дарунки у вигляді означених відкритих листів. А „МАУП” ще й журнал і газету з відповідними текстами видає. Тобто полюбляючи рідного Президента та Юлію Володимирівну, спокійненько цілять їм під дих.

І це вже значно серйозніше, на мій погляд, ніж антисемітські побрехеньки самі по собі. У кожного, бодай, свій смак: хто не любить євреїв, хто ще когось, але в цьому випадку мова йде навпаки про любов. Хтось дуже полюбляє ФСБ та товариша Путіна, і саме їх хворобливі марення втілюють у життя. Одне мене дивує: чи наші керівники зовсім не розуміють, відкіля вітер дме, що так поблажливо на це реагують?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1115718670.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua