Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-05-2005
Ужгородець: Як звільнити пана Різака?
Вільний Форум "Майдану"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116700333.html

Депутати Верховної Ради більшістю голосів прийняли звернення до прокуратури звільнити з під арешту панів Колесникова та Різака.

Я нічого не можу сказати про Колесникова, бо я житель Ужгорода, та можу говорити тільки про те, що бачив власними очима.

Я бачив бандитів, яких екс-губернатор позбирав по всій області для боротьби з мирними громадянами.

Я бачив особисті справи затриманих на стадіоні „Авангард”, і можу засвідчити, що вони не є футболістами, а є охоронцями з різних базарів Закарпатської області. Виявляється, що відставні бандити офіційно найняті контролювати базари, повністю зберігши бригадну структуру, і при потребі керівництво області може їх мобілізувати для протизаконної діяльності. До речі, не тільки екс-керівництво...

Я бачив пишучого здоров’ям екс-губернатора та знаю, що кардіоцентр, в якому він проходив лікування, фактично контролюється їм. Я знаю, що партнер пана Різака у „проведенні” мукачівських виборів пан Чубірко знаходиться у розшуку, ховається від правосуддя.

Я бачив, що в наметах перед Закарпатською облдержадміністрацією за звільнення з під варти пана Різака протестує набагато менше людей, ніж депутатів у сесійній залі Верховної Ради.

Може брешуть, але я чув, що екс-губернатор робив декілька спроб перетнути український кордон.

Може брешуть, але я чув, що у екс-губернатора є маленький бізнес у Калінінградський області РФ.

Тому я дуже обурюсь, якщо пана Різака саме зараз звільнять під заставу.

Хоча за певних умов звільнення можливе. Пан Шуфрич може дійсно посприяти звільненню товариша по партії під заставу, якщо переконає Чубірка здатися властям, а Бакая повернутися у неньку Україну. Міг би допомогти і міністр внутрішніх справ Луценко, якщо б замість введення потішного внутрішнього війська до Закарпаття він ліквідував бригадну структуру наших базарів, якими сьогодні опікується старий-новий мер та вже новий губернатор.

От в такому випадку ужгородці будуть спокійні, навіть якщо Іван Різак буде чекати на справедливий суд на підписці про невиїзд, а не в ІТУ.

http://www2.maidan.org.ua/n/free/1116674006

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116700333.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua