Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-05-2005
Макар Петренко: Навчіть мене платити так податки
Інтернет-видання "Полтаваінфо".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116828511.html

Вже декілька років на посаді заступника голови Державної податкової адміністрації у Полтавській області працює Олександр Полієвець. Потрапив він на цю посаду після того, як не вдалося йому вдруге очолити Полтавську обласну раду.

Олександр Полієвець, будучи головою облради, "прославився", як активний борець за свободою слова та вмілець використання свого службового становища на цілі, непередбачені діючим законодавством. По останньому в часи кучмізму було порушено ряд кримінальних справ. Але через вигідну на той час наближеність до головного податківця М.Азарова ті справи швидко позакривали. Єдине, що не вдалося через ті справи так це утриматися в кріслі голови обласної ради. Надто багатьом "насолив" тоді сьогоднішній податківець.

Групою народних депутатів України на адресу правоохоронних органів були направлені депутатські запити з вимогою розслідування діяльності тодішнього голови Полтавської обласної ради. Розслідування показало, що сам Полієвець небагата людина, а має багату тещу пенсійного віку, яка проживає в селі Демидівка, Решетилівського району у найбільшому в районі маєтку і має два автомобілі іноземного виробництва. На які доходи все те добро було придбано - тещу Олександра Полієвця ніхто не питав. Справа була похована.

За активну участь у створенні обласної організації Партії Регіонів, пана Полієвця разом з його правою рукою Іваном Панасенком працевлаштували до тодішньої філії ПР - Державної податкової адміністрації України. Полієвця посадили заступником начальника обласної, а Панасенка - районної (кременчуцької).

Зараз Олександр Полієвець працює заступником голови Державної податкової адміністрації у Полтавській області, начальником управління по обслуговуванню платників податків. Напевно, в свій час, Олександр Васильович навчив справно платити податки свою тещу-пенсіонерку, а М.Азаров, знаючи це, зробив його начальником відповідного управління, щоб той передавав свої знання іншим.

Сподіваюся, що після цього матеріалу нещодавно призначений на посаду голови ДПА у Полтавській області Василь Вертелецький зробить правильні висновки і звільнить пана Полієвця з податкових органів, а не приховає його на керівній посаді якогось підрозділу ДПА.

Макар ПЕТРЕНКО,
редактор інтернет-видання "Полтаваінфо".

P. S. Також хотілося б дізнатися якими якостями керувалося керівництво Державної податкової адміністрації України, призначивши на посаду голови ДПА області Вертелецького Василя Миколайовича, який очолював регіональне управління банку "Україна" в часи його штучного банкрутства?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116828511.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua