Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-05-2005
Оксана Рибалка: Перша "унікальна" легенда від Степана Бульби

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116848641.html

"Україна молода" 30.04.2005 року надрукувала інтерв'ю Василя Неїжмака, взятого у голови Полтавської облдержадміністрації, керівника обласної організації Соціалістичної партії України Степана Бульби.

Із надрукованого напрошується висновок - головне для Степана Степановича, використовуючи посаду, якомога більше ключових посад в структурах виконавчої влади зайняти представниками соцпартії.

Тому так настирно ним рекламується Віктор Іноземцев, якого Степан Бульба хоче бачити на посаді свого першого заступника і вважає його "унікальним" і "практично незамінним".

Можливо це і так (для соцпартії), але не для полтавців.

Хто ж він, Віктор Іноземцев?

Віктор Іноземцев має десятилітній стаж соціаліста. Історик за фахом. Росіянин. Попереднє місце роботи - Голова Великобагачанської районної ради. "Страшно демократичний", - за його словами. Він переконаний, що ресурси області повинні працювати перш за все на її мешканців. (І газовий конденсат також - від автора).

Щоб за економічними показниками район довести до 23 місця (із 25 можливих) необхідно дійсно бути "унікальним", але чому "незамінним" - не зрозуміло.

По району, яким він керував спочатку як голова районної державної адміністрації, ситуація така.

Більшість сільськогосподарських підприємств в районі розвалено завдяки кадровій політиці Іноземцева. Повний занепад мають підприємства, в яких Іноземцев змінив керівників. А одного з таких горе-керівників призначив своїм першим заступником.

Далі. В районі діяли: цегельний завод, хлібозавод, цех мінеральних вод, центральний універмаг. Таким чином, кілька сот жителів району мали робочі місця. Зараз в районі, навіть, немає пекарні.

Дільнична лікарня в с. Кротівщина, маючи 90% готовність - розграбована, а мала, навіть, меблі, білизну та частину обладнання.

Зате, практично, "незамінний" дійшов до того, що поскладав контракти з усіма працівниками освіти і завдяки цьому забезпечив в районі майже 28% Олександру Морозу на виборах 31 жовтня 2004 року.

Можна ще говорити про "унікальність" Віктора Іноземцева, але, на мою думку, достатньо, щоб зробити відповідні висновки не лише про нього... Далі буде.

Оксана РИБАЛКА.
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1116848641.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua