Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-05-2005
Оксана Рибалка: 100 днів Степана Бульби - можливо досить? Бо влада - нелегка ноша

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117086732.html

Дійсно 100 днів - час короткий для того, щоб змінити щось на краще. Але виявляється, достатній, щоб розповісти чергову легенду про "досягнення" нової команди (хоча не така вже вона й нова).

Так, читаючи звернення голови ОДА Степана Бульби до шановних полтавців, складається враження, що ще 100-200 днів і владу можна буде змінювати за виконання всіх обіцянок, або, навпаки, за пустодзвонство.

У команди, на яку посилається Степан Степанович (особливо в приміщенні облдержадміністрації) головне - не забути, що нинішнього керівника звати Степаном Степановичем, а не Олександром Васильовичем або Євгеном Фроловичем. Все решта для "команди" дрібниці. Такі ж звернення готували Удовиченку, Томіну.

Під керівництвом попередників також постійно росло поголів'я свиней, великої рогатої худоби, птиці і збирали високі статистичні врожаї зернових, соняшнику і т. д. Росло, росло і доросло до того, що м'ясо (м'ясо, якщо його можна так називати) закуповуємо, навіть, в інших країнах.

Про постійну "боротьбу" з корупцією полтавці чули і раніше, як і про програми розвитку області, про значні інвестиції (правда, не зрозуміло ким, куди і що мають від них полтавці).

Реальне "досягнення" нової влади - незаконне підвищення цін на комунальні послуги.

Вирішивши, або майже вирішивши (принаймні на папері) ряд проблем області, пан Бульба активно взявся за подолання найголовнішої, на його думку, проблеми для полтавців - дострокових виборів мера Полтави.

Не варто. Ми самі розберемося чи потрібно витрачати кошти на ці вибори і кого обирати на посаду міського голови. Більше того, якщо Анатолій Тихонович захоче балотуватися на мера міста (а саме так має бути, бо це його рідне місто, якому він присвятив значну частину свого життя), переважна більшість полтавців проголосує за нього.

Три роки місто нормально живе без офіційного міського голови, але при величезній увазі і постійній підтримці народного депутата України Анатолія Кукоби. Це завдяки йому полтавці не знають, що таке відключення електропостачання, теплопостачання, що таке перебої з питною водою тощо. Це завдяки йому Полтава стала одним з найкрасивіших міст України. А скільки будується житла, магазинів, газопроводів, водоводів.

З ініціативи А.Кукоби побудовано прекрасний підземний перехід "Злато місто" з сотнями робочих місць, галерею мистецтв, центр дозвілля "Листопад", церков - і все це з залученням позабюджетних коштів.

Так, підтримував він кандидатуру Віктора Януковича на посаду Президента України, і мав на те конституційне право. Полтавці проголосували в більшості за Віктора Ющенка і мали таке ж право.

Вексельні розрахунки, які нічого спільного не мали з "живими" коштами, а були наслідком видумки тодішніх керівників держави, стали приводом для відкриття кримінальної справи проти Анатолія Тихоновича.

Таким шляхом кримінальні справи можна відкрити на багатьох, тимчасово привладних функціонерів, в тому числі і членів соцпартії, очолюваної "найдемократичнішим", "найсправедливішим" Олександром Морозом.

До речі, ця партія рік тому принижувала авторитет Віктора Ющенка, як могла.

Хамелеонське перевтілення є тимчасовим, і Президенту України необхідно це пам'ятати...

Оксана РИБАЛКА.
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117086732.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua