Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-05-2005
Макар Петренко: Для Луценка: Чистка міліції по-полтавськи. Епізод другий
Інтернет-видання "Полтаваінфо".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117176569.html

Протягом всього часу президентських виборів 2004 активну участь у фальсифікаціях та пресингу усіх невдоволених, в тому числі й співробітників міліції, проводив начальник відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинність полковник міліції, орденоносець Головаш Григорій Андрійович відомий в полтавській міліції, як "Грицько-міліціонер-міліонер". Тому недивно, що здобуті сумнівним шляхом матеріальні блага треба було захищати шляхом недопущення до влади Ющенка, та його команди.

Так, взимку 2004 року з його особистої вказівки співробітники його підрозділу підкинули фальшиві гроші активістці "Чистої України" Наталії Пфайфер і порушили проти неї кримінальну справу, яка зараз закрита за не доведенням вини в скоєні злочину.

На протязі усього виборчого марафону Григорій Головаш постійно знаходився у Миргороді, де від фактично проводив пряму агітацію проти Ющенка: називав його "сіфілітіком", те що його ніхто не травив, а на обличчі зробив пластичну операцію, для того, щоб його жаліли як постраждалого від кучмівських холуїв. Проти колишнього начальника Миргородської міліції пана Чорнобая порушили кримінальну справу, а про безпосереднього куратора - пана Головаша, трішечки "забули".

Після того як в Полтавській міліції провели чистку і таку поважну людину з почестями відправили на пенсію багато хто зрадів, повірив в "нову владу" про те що слова не розходяться з ділом, але як завжди все вийшло навпаки, шляхом дивних маніпуляцій пенсіонера Головаша Г.А. поновлюють в МВС, та призначають начальником підрозділу МВС який курирує 5 областей у тому числі і Полтавську.

Може для деяких високо посадовців дуже потрібен великий досвід пана Головаша у використанні на практиці двох арифметичних дій - таких як віднімати та ділити, бо з іншими дуже великі проблеми.

Скоріше за усе, знову гроші, знову телефонне право. І тепер у Головаша є можливість доїти не тільки Полтавську область, а ще чотири інших додатково.

Невже усе залишилось як було - хабарі, побори, подарунки? Перебування пана Головаша в лавах міліції, доводить, що дійсно так.

Макар ПЕТРЕНКО,
редактор Інтернет-видання "ПОЛТАВАінфо".
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117176569.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua