Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-05-2005
:: Звернення київських депутатів до Президента.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117283571.html

Президенту України
Ющенку В.А.

Шановний Вікторе Андрійовичу!

На превеликий жаль за час, що пройшов після Помаранчевої революції, група народних депутатів, обраних у м. Києві від блоку В.Ющенка „Наша Україна”, так і не змогла зустрітись з Вами через надзвичайну Вашу зайнятість.

Разом з тим події в столиці розгортаються не на користь нової влади і можуть призвести до підриву авторитету Президента України.

Керівники та активісти партій, що увійшли до коаліції „Сила народу”, та рядові кияни здивовані останніми повідомленнями преси про особисті заслуги в революції Київського міського голови п. О. О. Омельченка, який нібито з самого початку підтримав Вас у боротьбі з режимом.

Це - неправда.

Київська міська державна адміністрація сім разів зверталась до суду, добиваючись заборони в м. Києві Ваших виступів та встановлення трибуни (приписи особисто вручались народним депутатам В. Бондаренку, Т. Стецьківу, І. Гриніву).

До речі, за весь період подій в Києві О. О. Омельченко жодного разу так і не вийшов на революційну площу. Натомість він активно нав’язував суспільству думку про необхідність збереження режиму Кучми, як єдиної гарантії стабільності в Україні.

Тоді, коли Ви проводили мітинги на Співочому полі, Європейській площі, біля ЦВК та на Майдані Незалежності, а ми гуртували киян, міська влада в особі О. О. Омельченка розподіляла тисячі гектарів заповідної київської землі та столичне майно. До речі, якраз Київрада за десять днів до першого туру виборів Президента України виділила по гектару землі в Пущі Водиці членам Центральної виборчої комісії.

В цей же період серед 17 високих посадовців (Л.М.Кравчук, М.Я.Азаров, С.В.Кивалов та інші) О. О. Омельченко отримав через ДУС дев’ятикімнатний особняк площею 401,9 кв.м. в Кончі Заспі.

Неправда і те, що якраз О. О. Омельченко організував сесійне засідання, яке засудило дії Киваловського ЦВК. Навпаки! Омельченко цілу добу „викручував руки” підлеглим депутатам, добиваючись, щоб вони зняли свої підписи під текстом на Вашу підтримку. З 46 депутатів, які підписались, 12 зняли свої підписи (списки додаються). Не відрізнялась прихильністю до Вас і позиція інших членів партії „Єдність”, а особливо Олександра Задорожнього та Володимира Сивковича.

Якраз Київська влада ініціювала нагородження та присвоєння звань декільком сотням киян, яке відбулось напередодні Вашої інаугурації в Колонній залі Київради. Серед нагороджених Ваших прихильників не було.

Неправда і те, що О. О. Омельченко відкрив двері мерії для революціонерів. Як Український дім, Жовтневий палац чи Укрпрофрада Київська міська Рада була зайнята людьми самостійно або за командою Ваших штабів.

Але навіть це не головне.

Серед киян з кожним днем зростає обурення тим, що в місті не відбулось, не відбувається і не планується ніяких змін. О. О. Омельченко заявляє, що „після революції змінилось тільки прізвище президента, а ті, хто боровся, нехай і далі борються”. При цьому свідомо нав’язується думка, що якраз крісло мера лежить в основі цієї боротьби.

Олександр Омельченко формально заявив, що вступив у „Народний Союз Наша Україна”. На ділі він у протиправний спосіб просуває на вибори свого найбільш корумпованого чиновника, що погряз у тіньових схемах роздачі земель, і вже як голова партії „Єдність” агітує за нього. Під безпосереднім його тиском вибори визнаються недійсними. Причина банальна — фаворит О. Омельченка програв, а виграв керівник Вашого виборчого штабу Головатенко. А як тоді з політичними правами киян обиратися і бути обраними?

Міські ЗМІ ретельно обходять гострі проблеми розподілу землі, забудови міста, організації роботи малого і середнього бізнесу, бюрократизму та хабарництва в структурах районної та міської влади, хоча сотні конфліктів не затухають в різних куточках міста. Неувага до проблем цих людей, продовження попередньої політики закритої діяльності міської та районних управлінських ланок якраз і є причиною багаточисельних мітингів і пікетів, які відбуваються у Києві щоденно.

Спроба ж представників коаліції „Сила народу” внести будь-які пропозиції стосовно заміни корумпованих чиновників Київським міським головою ігноруються. При визначенні кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій нам пропонують обмежитись кандидатами зі складу діючих районних рад. Але ж ці ради були сформовані на минулих виборах під диктовку влади, в основному з представників „Єдності”, а з балотування були одночасно зняті біля 840 кандидатів від Блоку Ющенка.

Звертаючись до Вас, ми просимо врахувати нашу позицію та оцінки стану справ у столиці. Ми готові до співпраці для розв'язання проблем міста, але на принципах взаємоповаги та врахування пропозицій тих сил, які були завжди з Вами. Для виправлення негативного розвитку політичних подій у місті Києві пропонуємо Вам змінити кадровий склад голів районних державних адміністрацій та окремих заступників голови міської держадміністрації.

З повагою

Народні депутати України обрані у м. Києві

В.БОНДАРЕНКО (в-о 219)
Ю.ОРОБЕЦЬ (в-о 222)
Б.БЕСПАЛИЙ (в-о 223)
В.ЛЕБЕДІВСЬКИЙ ( в-о 221)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117283571.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua