Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-05-2005
Оксана Рибалка: Чи зможе міліція подолати медичну мафію?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117434489.html

27 травня 2005 року в ЗМІ з'явилося повідомлення про затримання співробітниками УМВС України в Полтавській області начальника управління охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака, але чи будуть притягнені до відповідальності інші високопосадовці причетні до цієї справи?

Хто з них буде відповідати перед Законом за те, що затикав рота лікарям, які пробували довести, що придбане обладнання не відповідає вимогам?

Хто з них буде відповідати перед тисячами людей за те, що їх, без згоди зробили "піддослідними" кроликами на випробовуванні небезпечного обладнання від "невідомого одеського виробника"?
Навіть, нове високоякісне обладнання Закон дозволяє випробовувати тільки на добровольцях, з обов'язковим роз'ясненням про те, що на них випробовують обладнання.

Взагалі, хто зможе відповісти, скільки такого неякісного обладнання та ліків уже було "випробувано" на населенні.

Причини в цьому бедламі дуже прості, сидять собі чинуші різних рівнів і тільки чекають, коли дадуть бюджетні гроші, що б почати їх "ділити", і не за принципом доцільності, а за розміром отриманої, чи обіцяної винагороди, і люди, які відповідають за це, мають "великий досвід у роботі", та "високі ділові якості", які роками гострили свою майстерність у розподілі державного пирога, на свою користь.

Така вже сьогодні в Україні "система похорони здоров'я" - хабарі, побори, фальсифікації.

Хіба помилки лікарів виправляє не патологоанатом на "колегіальному розтині" за чарчиною горілки?

Немає ні у кого бажання займатися боротьбою з "медичним рекетом", а це так звані благодійні фонди, в яких чітко встановлена такса "добровільних внесків" за аналізи, перебування в стаціонарі, обстеження, та інші послуги. Де знаходяться мільйони гривень, отриманих через ці фонди?

Уважно погляньте на "медичний бомонд" - " знайомі всі обличчя", тільки трішечки зголоднілі, бо вже давно не ділили ласих шматочків із бюджетного пирога. Сидять собі дармоїди у кабінетах і згадують "прибутковий" 2004 рік, коли йшли мільйони гривень, без контролю за використанням.

Як тоді їм гарно жилося...

Оксана РИБАЛКА.
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117434489.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua