Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 03-06-2005
Микола Мельниченко: Заява для засобів масової інформації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117759689.html

Українські правоохоронні органи не припиняють протиправну діяльність міжнародної групи Бориса Березовського по фальсифікації резонансних справ і відведенню відповідальності від Леоніда Кучми та його спільників за злочини, скоєні проти Георгія Гонгадзе та Олександра Єльяшкевича. Однією з причин цього є те, що міжнародна група Бориса Березовського знаходиться у зговорі з керівництвом Генеральної прокуратури України та частиною оточення Президента України Віктора Ющенка.

Вимушений ще раз заявити, що Віктору Ющенку, для якого розкриття резонансних карних справ про загибель Георгія Гонгадзе та замаху на життя Олександра Єльяшкевича є справою честі, необхідно терміново вивільнити своє оточення та Генпрокуратуру від осіб, які задіяні в злочинних планах міжнародної групи Бориса Березовського.

Доводжу до відома засобів масової інформації, що, керуючись національними інтересами України, я офіційно звернувся до правоохоронних органів США та Росії з приводу незаконної діяльності міжнародної групи Бориса Березовського.

В моїй офіційній заяві на ім'я Генерального прокурора Росії В.Устинова зокрема говориться, що мною задокументовані факти незаконної діяльності міжнародної групи Бориса Березовського.

Частина цих фактів вже була оприлюднена в т.ч. і в російській телепрограмі “Момент истины”.

Також, я звернув увагу правоохоронних органів Росії на те, що противоправна діяльність міжнародної групи Бориса Березовського також свідомо супроводжується завідомо брехливими заявами в ЗМІ, в тому числі і про можливу причетність Росії (зокрема ФСБ) до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Шантаж, шахрайство, примушення мене членами групи Березовського до незаконних дій, а також їхні завідомо неправдиві заяви в Генеральну прокуратуру України, здійснені з порушенням українського та російського законодавств, повинні отримати відповідну правову оцінку.

Крім того, я повідомив правоохоронні органи, що мені відомі інші факти противоправної діяльності міжнародної групи Березовського, в тому числі шахрайство при отриманні Березовським політичного притулку в Англії, і те, що я готовий надати додаткову інформацію по цим фактам.

2 червня 2005 року
м.Вашингтон, США

Микола Мельниченко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1117759689.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua