Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-06-2005
:: В Шевченківському районі столиці планується "великий хапок"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118062377.html

У вівторок, 7 червня 2005 року на сесії Шевченківської районної у м. Києві ради відбудеться спроба одним махом, без обговорення на постійних комісіях і фракціях райради, з порушеннями Закону протягнути приватизацію безпрецедентної кількості об’єктів комунальної власності в центрі Києва, всього 95 !!! приміщень, від 40 до 1500 кв. м. (це рекорд) !!! Потужний ресурс в десятки мільйонів гривень. З компетентних джерел в Шевченківській РДА стало відомо, що голова Шевченківської РДА Харитончук, відставку якого ініціюють пропрезидентські депутатські фракції «НСНУ» та «За справедливість», вже отримав «кеш» від «конкретних» людей і несе перед ними персональну відповідальність за обіцяні приміщення. Депутатські фракції «НСНУ» та «За справедливість» протягом кількох останніх сесій вдало блокували злочинну приватизацію і зроблять все, щоб не допустити чергового глобального розкрадання державної власності і цього разу. Складність полягає в тому, що Харитончук, котрий розуміє, що залишилось зовсім мало часу і питання відсторонення його від посади голови РДА на підході віддав на відкуп кільком «солідним» депутатам райради представникам різних фракцій (крім «НСНУ» та «ЗС») частину комунальної власності. Прізвища депутатів, що їх власний інтерес цінують більше за інтереси мешканців району, а також адреси і метраж об’єктів, що вони прийняли від Харитончука за лояльність і їх політприналежність буде оголошено у спеціальній заяві до ЗМІ 07.06.05р під час, або після сесії райради, оскільки залишається гіпотетична вірогідність того, що ці люди схаменуться.

Крім того з під контролю районної ради Харитончук спробує вивести дитячий оздоровчий центр «Зачарована долина», що в Іршаві на Закарпатті, шляхом перетворення його в комунальне підприємство, повної комерціалізації та з метою подальшого перепродажу і приватизації закордонним інвестором.

Також, у порядку денному не дивлячись на рішення постійних комісій райради, що не дали згоду на утворення, незаконно внесене питання «Про створення комунального підприємства «Дитячі мрії» - це остання спроба Харитончука отримати ще один величезний майновий ресурс, що буде складатися з підліткових клубів Шевченківського району загальним метражем понад 4000 кв. м. Прекрасний бізнесовий проект, шкода тільки, що наші і без того обкрадені діти дуже скоро, без грошей, не зможуть скористатися послугами підліткових клубів, адже в запропонованому Статуті чого тільки нема, яка тільки комерційна діяльність не передбачена.

Але найцікавішим сюрпризом у порядку денному чергової сесії районної ради є питання «Про звернення депутатів райради до депутатів Київради та депутатів Верховної ради України, щодо повернення мажоритарної системи виборів до місцевих рад».

Цікаво те, що це питання зовсім не обговорювалось з депутатами ні на фракціях, ні на комісіях. Харитончук виконує замовлення міської влади і хоче просунути це питання, адже зрозуміло, що для тих хто сьогодні поруч з ним отримати місце в списку рейтингових політичних структур не реально, отже це ще одна спроба застрахувати себе від нищівної поразки на виборах 2006.

Як бачимо, сесія Шевченківської районної у м.Києві ради обіцяє бути гарячою, адже відбудеться репетиція і спроба прямого реваншу антипрезидентських сил проти оновлення влади в районі і місті. До речі, зовсім недавно, на зустрічі зі «своїми» депутатами Харитончук прямо заявив, що він уже все вирішив наверху, «заніс» куди треба і «помаранчева» опозиція в райраді (25 депутатів) скоро буде знищена по одному за допомогою його людей у відповідних структурах, він все замовив. Такі спроби, справді, вже відбуваються, але фракція «Народний Союз Наша Україна» готова дати рішучий бій Харитончуку і його васалам, представникам злочинного режиму Кучми- Медведчука і допоможе мешканцям Шевченківського району столиці та Києва в цілому виправдати сподівання і отримати нову демократичну владу. Досить чекати і терпіти, прийшов час діяти по-справжньому.

Прес-служба депутатської фракції «Народний Союз Наша Україна»

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118062377.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua