Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 08-06-2005
:: Заява прокуратури Полтавської області
http://kuchmizm.info/weblog/archives/002317.html#more

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118217727.html

Днями в деяких засобах масової інформації прозвучали повідомлення, зміст яких зводиться до того, що рішення сесії Полтавської обласної ради від 15 квітня 2005 року „Про тарифи на послуги централізованого опалення та постачання гарячої води” та „Про тарифи на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення” були опротестовані прокурором Полтавської області лише завдяки безпосередньому втручанню у справу активістів обласного осередку Всеукраїнської громадської організації „Пора!”, які погрожували розпочати під стінами прокуратури голодування, якщо прокурор області не відреагує на їх звернення.

У зв’язку із цим прокуратура Полтавської області офіційно заявляє, що прийняття рішення про принесення протесту не було ані тиском, ані залякуванням з боку будь-яких організацій чи їх лідерів, а принциповою позицією прокурора, який у своїй діяльності керується Законами України і реагує на всі їх порушення.

Окрім цього, до прокуратури області продовжують надходити звернення громадян, які скаржаться на те, що незважаючи на протест, працівники підприємств „Полтаватеплоенерго” та „Полтававодоканал” за вказівкою своїх керівників розповсюджують серед населення бланки з новими тарифами на комунальні послуги. Наголошуємо, що ці дії є незаконними, так як протест прокурора призупиняє дію рішень сесії обласної ради від 15 квітня 2005 року.

Прес-служба прокуратури області.

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118217727.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua