Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-06-2005
Макар Петренко: Кучмістам не потрібна дитяча бібліотека!
Інтернет-видання "Полтаваінфо".

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118298209.html

Зараз у Господарському суді Полтавської області розглядається справа за позовом Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. П.Мирного.

Мова йде про продаж обласним міжгосподарським об'єднанням "Полтаваоблагробуд" приміщення обласної дитячої бібліотеки відкритому акціонерному товариству "Полтавагаз".

Більше двох років колектив дитячої бібліотеки добросовісно працює в умовах жахливого стану - щодня вони очікують, що їх можуть силою викинути на вулицю разом з усією літературою і обладнанням.

Весь цей час директор бібліотеки Леонід Чобітько разом зі своїм колективом "оббиває пороги" кабінетів. Від Полтави до Києва - писав усім про жахливий випадок, спричинений всього однією оборудкою двох ділків.

Час ішов, а "Полтавагаз" вже встиг двічі перепродати це приміщення, наживши немалу копійку. Зараз, останні "власники" мають намір продати це приміщення за… 2,5 млн. грн.

Президент України Віктор Ющенко, перебуваючи минулого місяця у Полтаві, публічно пообіцяв полтавцям повернути приміщення бібліотеки самій бібліотеці. Поки що, з боку влади жодного "шороху". Знищити тишу в цьому напрямку взялися місцеві активісти Всеукраїнської громадської організації "ПОРА!" та Української народної партії, розпочавши акцію "Повернемо бібліотеку дітям".

А суд іде. Влада так "зацікавлена" повернути приміщення бібліотеки, що не з'являється на судові засідання. "Представник третьої особи Управління майном Полтавської обласної ради в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив", - про це говориться в ухвалі господарського суду від 19.05.05 року.

Та це й не дивно. Бо зараз "демократичну" Полтавську обласну раду очолює перефарбований член Партії регіонів Володимир Гришко. А його вірнопідданий начальник управління майном без вказівки жодного кроку не зробив самостійно.

Професорам януковичам, гришкам, сагайдачним не потрібні бібліотеки. Їм потрібні гроші, гроші, гроші!!!

Макар ПЕТРЕНКО,
редактор інтернет-видання "ПОЛТАВАінфо".
(м. Полтава).

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118298209.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua