Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-06-2005
Олександр Северин: Відкритий лист до Левка Лук'яненка

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118558462.html

Народному депутату України,
почесному директору
Українсько-південноафриканського інституту
політичного лідерства та лінгвістики

п.Лук'яненку Л.Г.

01021 Київ, вул. Грушевського, 5

12.06.06


Шановний пане Лук'яненко,

Звернутися до Вас мене змушує вельми прикре відкриття, зроблене мною при дослідженні інтернет-сайту установи, відомої під назвою "Міжрегіональна академія управління персоналом" і керованої громадянином України (на мій жаль) Щокіним Г.В.

На моє велике здивування, серед низки "почесних директорів" різноманітних інститутів в системі МАУП я натрапив і на Ваше прізвище – як "почесного директора Українсько-південноафриканського інституту політичного лідерства та лінгвістики".
Водночас, вже давно не викликає здивування (окрім як щодо пасивності правоохоронних органів і громадянського суспільства) те, що зазначена "академія" стала, стараннями громадянина Щокіна та подібних, інституціалізованим "дахом" для осіб та угруповань нетрадиційної, як для демократичної України, орієнтації, що стоять на відверто расистських, передусім антисемітських позиціях.

Поважаючи Вас дотепер як патріота, котрий і словом і ділом боровся за вільну і демократичну Україну, я хотів би вірити, що Ви просто необачно дали використати своє ім’я людям, котрі того не гідні, не дивившись змісту офіціального сайту МАУП і не читавши видання "Персонал" та "Персонал плюс", торкатися яких, на мій погляд, порядній людині краще тільки за дослідницької необхідності та у гумових рукавичках. На жаль, вірити в це я більше не можу, з огляду на інформацію про Вашу присутність на т.зв."ІV Всесвітній конференції "Діалог цивілізацій: "Сіонізм - найбільша загроза сучасній цивілізації" 03.06.05 р. і, ба більше, Ваші аплодисменти на адресу ораторів, котрі дозволяли собі, наприклад, таке: «Сіоністи завжди жалілися на те, що їх гнобили. Але я особисто так і не отримав відповіді, за що їх вбивав Гітлер… Усі євреї повинні переїхати до преступницько створеної, своєї жидівської держави Ізраїль!» (гр-н Попов), "Помаранчевую революцию сделали сионисты, которые ведут опасную работу в Украине! Польский президент Квасьневский поддерживает евреев — и сам еврей! Адамкус — американский генерал и тоже еврей, он создал в Литве еврейскую партию!" (гр-н Глогочовський) – цитати за відривками стенограми, розміщеними в інтернет-виданнях.

Пане Левко, в час першої президенської кампанії у незалежній Україні, одним з живих символів боротьби за яку Ви для мене були, я мав за честь потиснути Вам руку на зустрічі з виборцями у Донецьку, мав за справу гонору агітувати за Вас, розповсюджувати листівки на Вашу підтримку (хоча і проголосував тоді, враховуючи ситуацію, за св.п. В'ячеслава Чорновола). Не змушуйте мене розкаятися у тому.
Якщо Ви вважаєте що згадані аспекти діяльності МАУП мають щось спільне з українською ідеєю, то вибачте, але у такому разі я змушений констатувати свою помилку.
Якщо Ваше розуміння честі українця не перешоджає Вам перебувати на посаді, нехай і формальній, в цій "академії" і навіть бути присутнім на расистських заходах, то з таким розумінням не згодяться мільйони співвітчизників, для яких не є порожніми словами гасло Української Повстанської Армії "Свобода народам, свобода людині".
Якщо Ви вважаєте громадянина Щокіна з компанією гідними бути українцями і Вашими однодумцями, то прошу особисто Вас вважати мене "інородцем", оскільки з мотивів особистої моральної гігієни нічого спільного з ними я мати не хочу. Переконаний, у цьому я не буду самотнім.

Прошу розглядати цього відкритого листа як звернення (зауваження) відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Не маю сумнівів, що Вашу відповідь (котру я сподіваюся отримати на наведену адресу), за її наявності, буде негайно оприлюднено через сайт громадянської дії "Майдан" (www.maidan.org.ua).

Щиро,

Олександр Северин,
українець.

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118558462.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua