Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 15-06-2005
Kyiv Post editorial: Виженіть Лук"яненка!
Kyiv Post June 9 2005

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118829989.html

Якщо ви приділяли б мало уваги лунатичним побічним політичним подіям, ви б не помітили огидного інциденту, що стався в Києві третього червня.

Це був той день, коли Дейвід Дюк, колишній голова Ку-Клукс-Клану і расистський демагог у США, показався тут на псевдоакадемічній конференції в столичній Міжрегіональній Академії Управління Персоналом. Темою конференції було: "Діалог цивілізацій: Сіонізм як найбільша загроза сучасній цивілізації".

Як чудово! Очевидці говорять, що на конференції лунали заклики до депортації єврейських українців. Офіційні представники країн Близького Сходу, що недружні до Ізраїлю, були, згідно з повідомленнями, присутніми на конференції. Також там був Левко Лук"яненко, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко.

Сумно навіть те, що палестинські і сирійські представники, незважаючи на проблеми своїх народів, можуть опускатися до рівня співпраці з типами такими як Дюк, якого не приймають вдома у США і котрий є однією з найбільш огидних політичних напівзірок, яких будь-коли виригувала екстремістська політика. Ще навіть сумніше і дивніше, що до його рівня опустився Лук'яненко, або що народний депутат "нової України" взагалі почувається нормально, беручи участь у такій "конференції".

Ми закликаємо Прем'єр-Міністра Юлію Тимошенко викинути Лук'яненка з її Блоку негайно. У його рангах не має бути місця будь-кому, хто почувається нормально, тусуючись з Дюком на антисемітському збіговиську, подібному до того що відбулося.

Якщо чесно, важко уявити, скільки соратник Тимошенко або Президента Віктора Ющенка має мати провин, поки його лідери вирішать застосувати до нього дисциплінарні заходи. Нові лідери України, за нашими стандартами, є трошки надто легковажні, коли справа доходить до реагування на нонсенс, що твориться їх підопічними.

Водночас є гідним уваги і випадок з Міністром юстиції Романом Зваричем, якого Ющенко відмовився звільнити, навіть коли стало очевидним, що Зварич не був повністю відвертим щодо своєї біографії. Своєю пасивністю під час Зваричевого скандалу, Ющенко упустив шанс проявити лідерство і підтвердити, що дні брехливого, фальсифікуючого і цинічого уряду в Україні минули.

Тепер черга Тимошенко проявити лідерство! Немає ніякої можливості подвійного тлумачення щодо цієї справи: Лук'яненко за власної волі брав участь у огидній оргії расизму і ненависті. У будь-якій іншій відповідальній країні він би вже був би відторгнутий. Якщо Тимошенко не вижене його з Блоку Тимошенко, спостерігачі матимуть повне право будувати власні висновки щодо того, наскільки далеко зайшла Україна, і наскільки нові лідери є відмінними від попередньої команди. Країна, в якій політику з імунітетом дозволяється вільно пересуватися від дискутування "єврейського зла" з ультраправим лунатиком до стола з Прем'єр-Міністром - це країна, яка не заслуговує "приєднатися до Заходу", і ніколи не приєднається. Це країна яка заслуговує на критику.

Хоч один раз, застосуйте необхідних заходів з боку офіційної України! Давайте, пані Тимошенко! Виженіть Лук'яненка з вашої фракції.

Переклад Вероніки Дяченко.

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1118829989.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua