Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-06-2005
Володимир БОНДАРЕНКО: Виступ на установчій конференції київської організації НСНУ

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119246868.html

Я хотів би почати свій виступ з щирої подяки усім, хто боровся за те, щоб ми зібралися у цій залі, щоб ми могли сьогодні вільно в нашій столиці створювати організацію, яка підтримує В.Ющенка. Слава Богу, що ми всі разом перемогли!

Не беріть близько до серця той інцидент, ту штовханину, яка у нас відбулася в президії. Я хотів би побажати нам, щоб якщо, не дай Бог, нам доведеться ще воювати, то щоб така штовханина у нас була, наприклад, на фабриці "Новий друк", на виставковому комплексі, в Мукачеву, в Донецьку, де ми стояли поряд. Там не було штовханині, там, іноді, було досить багато місця...

Які небезпеки чекають нашу партію? Небезпек немало. Перш за все ми ніколи не повинні допустити, щоб середовище нашої партії було розбавлено тими, хто абсолютно ідейно і з повною віддачею сил боровся з нами, а сьогодні перебіг в цей табір. Це не дає не можливості впливати на електорат, ні розширити цей електорат. Сьогодні в Києві мають надзвичайні преференції не зрозуміло з яких причин Василь Горбаль, який паскудить пагорби київські, будуючи біля Палацу піонерів якесь новоутворення, яке видно з лівого берега. Мені не зрозуміло, чому в Києві певні має переваги над іншими бізнесменами Василь Хмельницький. Мені не зрозуміла міська державна адміністрація користується послугами Едуарда Коваленка для розгону наших пікетуючих. Едуарда Коваленка, який ходив з фашистською символікою по Хрещатику кричачи, що він захищає Ющенка. Сьогодні, через члена виборчої комісії Максима Мордовина, Володимир Яловий інструктує цих людей, вони б'ють наших людей біля КМДА. Слава Богу, що Яловий зробив крок, який до його честі: вийшов з нашої партії, хоча він туди встиг уже вскочити.

Я хотів би звернути увагу на те, що мімікрія середовища партійного призводить до пересмикування деякими назвами. У нас, я підкреслюю, в Києві практично в районних радах не було фракцій "Наша Україна", крім Святошинського району, окремі бійці в середовищі тотального володорювання "Єдності" змагалися всі ці роки і були гнані і нині. Сьогодні в кожній районній раді за вказівською створюються спеціальні фракції і соцпартії, і Нашої України, а також БЮТ, які ніколи не були в ціх партіях.

Створюється враження, що якраз ці середовища засуджують дії "Нашої Україні" в Шевченківському районі. Ми нажаль в Києві та і в цілому в державі по трошки втрачаємо оперативність змін, на які розраховували люди. Через відсутність оперативності іде певне розхолодження. Таке пізнє проведення конференції в м. Києві призвело до того, що частина наших людей, наших прихильників дезорієнтовано пішли в інші партійні середовища, які не будуть дружніми до нас. Це вже показали виступи Литвина, його позиція. Не дивлячись на те, що лідер партії заявляє про можливість блокування, я впевнений, що цього ніколи не буде. Сьогодні ця група, яка випала із "Єди", так звані "об'їдки", у Верховній Раді сконцентрувалися в цій фракції.

Я хотів би звернути увагу, що майбутні вибори будуть виграшними тільки тоді, коли буде дотримуватися закону України "Про вибори" всі, включаючи київського міського голову, який 14 рішень суду не виконує. Не він особисто, а та комісія, яка ним сформована, яка його слухається. Петро Головатенко, керівник районного штабу на Подолі, виграв вибори однозначно у Анатолія Муховікова. Сьогодні він, можливо, також у цьому залі... Петро виграв, а ніхто на це не звертає увагу. І ми терпимо цю наругу над законом, над судовими рішення. Якщо ми не змінимо на законодавчому рівні принципи формування виборчих комісій, ми можемо отримати вибори, які дадуть результат гірший, ніж в епоху кучмізму.

Тому для нас дуже важлива, для Києва, проблема кадрових змін. Ми з Миколою Мартиненком декілька разів підписували пропозиції по кадрах РДА. Враховуючи те, що сьогодні тут присутні багато людей з центрального керівництва держави, ми звертаємо увагу, що зволікання з цим питанням призводить до того, що люди втрачають впевненість в будь-які зміни, взагалі в те, за що вони стояли на Майдані. Втрата цієї впевненості для нас буде шаленим відтоком електорату, який тут же підберуть ті, хто сьогодні більш революційний.

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119246868.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua