Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-06-2005
Оксана Рибалка: Про "відкритість" обласної влади Полтавщини

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119259143.html

Президент України Віктор Ющенко часто говорить про відкритість нової влади. В цьому він намагається переконати як громадян України, так і іноземних гостей.

Ось один приклад "відкритості" нової влади на Полтавщині.

З мережі Інтернет кудись подівся офіційний сайт Полтавської обласної державної адміністрації. Сайт ОДА в часи кучмізму хоч і не був носієм об'єктивної інформації, але хоч щось було. Зараз немає і того.

Обласна газета "Зоря Полтавщини" хоч і стала цікавішою за нового редактора, але продовжує писати хвалебні рапсодії новому керівнику області. При цьому не друкує критичних матеріалів на адресу тієї ж влади.

Облдержадміністрація продовжує традицію вибірковості запрошень представників засобів масової інформації. Акредитація журналістів в Полтавській ОДА продовжує бути фікцією.

І останнє. Нова полтавська влада продовжує ховатися від народу за міліцейським кордоном. Пропускна система на вході до адмінбудинку й досі існує, хоча Президент України Віктор Ющенко, під час свого останнього візиту до Полтави пообіцяв місцевим жителям скасувати це явище. Голова ОДА Степан Бульба, який супроводжував Президента, або не почув настанову пана Ющенка, або відверто її ігнорує.

Оксана РИБАЛКА,
журналіст.
(м. Київ).

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119259143.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua