Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-06-2005
Громадянська ініціатива "Справедлива Україна": Хто з депутатів взяв державні квартири? - Звернення до В.Литвина

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119425428.html

Українських депутатів зіпсувало квартирне питання, - такий висновок можна зробити із останньої статті віце-прем’єр-міністра Миколи Томенка, оприлюдненої „Українською правдою” та „Майданом”. Зі слів урядовця випливає, що „в середньому на одного депутата для придбання йому квартири було виділено з коштів держбюджету 100 тисяч доларів. І не менше 300 парламентаріїв скористалися таким "специфічним" правом”.

Нескладні математичні підрахунки дозволяють встановити, що 300 народних обранців отримали із казни 30 мільйонів доларів, або 150 мільйонів гривень. Тут варто нагадати, що чинний склад Верховної Ради вважається найбагатшим за всю історію незалежності, багато народних депутатів мають власні літаки, маєтки і заводи. В той же час, далеко не кожна українська родина сьогодні може дозволити собі таку розкіш, як персональне помешкання.

Громадяни обирають депутатів для виконання суспільно важливої функції, а бюджетне утримання є платою, яку отримує чиновник високого рангу за сумлінну працю. Тому ми переконані, що громадськість повинна достеменно знати, скільки грошей з державної казни витрачається на утримання цих „слуг народу”.

Громадська ініціатива „Справедлива Україна” вимагає від голови Верховної Ради Володимира Литвина оприлюднити списки народних обранців, які не посоромилися отримати від держави такий дорогий подарунок.

Ми також закликаємо парламентаріїв тверезо оцінити користь, яку вони принесли державі за час свого депутатства, співставити її з вартістю отриманої нерухомості, і відмовитися від дорогого подарунка за рахунок зубожілого народу.
Пропонуємо всім небайдужим долучатися до цієї ініціативи

Громадська ініціатива „Справедлива Україна”

Версія до друку // Відповісти // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1119425428.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua